Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan "haragszik" rám ez...

Jogosan "haragszik" rám ez végett az apám? 18/f

Figyelt kérdés

Tegnap délután mondta, hogy ma délelőtt el akar menni valami távolabb élő rokonokhoz, akiket már 3 éve nem látott, én meg már azt sem tudom kik azok.


Én akkor mondtam neki hogy én nem akarok menni, nem szeretek ilyen távoli ismeretlen kötekező jópofizó rokon látogatásokat.


Este én szülinapi buliba mentem, egyik legjobb haverom 18 éves lett, és hát ezt meg kellett ünnepelni, ők is rendesen meg ünnepelték velem az én szülinapomat.


Elhúzódott a buli, kb reggel 6-kor mentünk haza.


Apám meg 9-kor felkeltett hogy indulunk a rokonokhoz, de nekem kell vezetnem mert ő már ivott egy sört.


Mondtam neki hogy már tegnap megmondtam hogy nem akarok menni, és amúgy sem igazán kéne vezetnem mert reggel 5ig ittunk.


Most úgy veszem le, hogy ő miattam nem mehetett a rokonokhoz, mert "minek kellett reggelig piálnom".


Én meg a fejéhez vágtam, hogy neked meg minek kellett reggel azonnal söröznöd, te is nyugodtan vezethetnel ha nem ittál volna.



2019. dec. 1. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Mind a ketten tahó g€cik vagytok. Meg lehetett volna ezt normálisan beszélni. Mondjuk ő vezet, meg kicsit később indultok, cserébe te meg nem piálsz reggelig. Most képzeld el szegény rokonokat, készülnek a fogadásotokra, ti meg nem mentek mégsem. Ezért tart itt az ország, mert ilyen állatok élnek benne, akik egyszerű hétköznapi dolgokat sem képesek megbeszélni.
2019. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj várj, a rokonok nem is tudtak róla hogy mentünk volna. Ez ilyen beállítunk halihó rég láttalak dolog lett volna.
2019. dec. 1. 15:54
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Kamu
2019. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Proli Wars; A sör bosszúja
2019. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Ajanld fel apadnak, hogy jövő heten elmentek meglatogatni közösen és kész. Rokonok nem tudtak rola akk nincs semmi baj. Lehet h otthon sem voltak.
2019. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én most sem akartam menni, és jövő héten sem. Mire jó ez kötelező kerdezősködés, de közbe senki nem kíváncsi a másikra...
2019. dec. 1. 16:29
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

hát az apád vehetne néhány illemtan órát, bár gyanítom mindegy...eleve értesítés nélkül nem szabad meglátogatni sem közeli, sem távoli rokonokat. Az, hogy reggel sörözik, és büdöset böfög az orrod alá, megint csak minősíti.

Legközelebbi indulás akkor legyen, ha meg van beszélve azzal, akit mwg akartok látogatni..

2019. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Menjen busszal, vonattal.

Alkesz, hogy piával kezdi a reggelt???

2019. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a problémával semmit sem lehet kezdeni. Költözz el. A szülőkkel ilyeneket nem lehet megbeszélni. Ha úgy gondolja hogy neki van igaza, és bele sem gondol hogy nem akkor ez nem fog megváltozni.
2019. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Egyikőtök sem egy matyóhímzés, de:

Apád nem mondta meg előre, hogy te vezetsz.

Apád nem szólt előre a rokonoknak.

Apád indokolatlanul ivott reggel már. (Nem illik szeszesen elindulni.)


A leírtak alapján apád hibásan cseszett le.

2019. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!