Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem el a beadandómat...

Hogy kérjem el a beadandómat apától?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és van egy 20 oldalas beadandóm. Mivel 3 hétig kórházban feküdtem ezért nem tudtam semmit sem írni, ezért plagizálni kényszerültem. Azt hittem december 4-ig kell elküldeni, de kiderült, hogy november 30 volt a határidő. Szóval ma apa segített kikeresni egyet az ő egyik régi hdd-jéről keresni egyet, találtunk is egyet, amit anno 2004-ben küldtek neki, de sosem valósult meg a cég belőle és az interneten sem található meg, mert teljesen el lett feledve. Szóval átcseréltem a neveket az én nevemre, pár számot aktualizáltam és amikor el akartam küldeni, azt mondta apa, hogyígy nem küldhetem el, át kellene írni az egészet. Mondom erre nincs idő, mert tegnap volt a határidő és így is késésben vagyok, lehet buktam is a tárgyat már. Viszont apa akaratoskodott, hogy ő majd átírja, én addig menjek haza anyához (mert ma még haaz is kellett vonatoznom 80 km-et anyámhoz) és addig ő átírja az egészet sokkal profibbra, mint egy profi beadandó (direkt nem írom le a nevét, hogy mi a beadandó, mert nem akarom, hogy felismerje bárki is). Apám marketinges volt és ezért nagyon keni-vágja, de már 70 évesen nagyon lassú. Elkezdte átírni a 30 oldalas szöveget, de 1 óra alatt csak 4 oldalig jutottunk el, megígérte, hogy amíg hazaérek, kész lesz az átírás. Felhívtam amikor hazaértem, de azt mondja, hogy ez lassab procedúra mint gondolta volna, csak 10 oldalnál tart, viszont muszáj átírnia, mert vagy nem kapom meg, vagy átírva kapom meg, nem érdekli, hogy esetleg bukok-e miatta, ő nem ad ki ilyen trehány dolgokat a kezéből (pedig egy profi anyag). Kezdek pánikolni, hogyan kérjem ki tőle minnél előbb?

2019. dec. 1. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Megfelelő indokkal bárkinek adunk haladékot az ilyesmiben. Kivéve ha utólag szól. Volt elég időd, ha megírni nem is, de arra tuti, hogy írj egy emailt, megkérve a tanárt, hogy később add le. ha már csalásra adtad a fejed, legalább annyi bőr legyen a képeden, hogy tisztességgel viseled és nem még sürgeted is azt, aki helyetted végez el egy munkát.
2019. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom az előttem írókhoz. Most már nincs értelme sietni, a határidő letelt, akár meg is írhatod magadtól.

Olyan egyetemet még nem láttam ahol a kórházi tartózkodás, ambuláns lappal, beutalóval, akármivel megtámogatva nem elfogadható kifogás gyakorlatilag bármire. Nálunk (külföldi egyetem) az égvilágon mintent, elhalasztott beadandót, plusz egy pótvizsgaidőpontot, több tárgyból bukást mint amennyiből lehetne, plusz tandíjat évhalasztás miatt, elmulasztott tárgyfelvételt, tényleg mindent meg lehet fellebbezni azzal hogy kórházban voltál.

Írj egy emailt a tanárnak hogy ez a helyzet, aztán ess neki és írd meg magadnak a beadandódat, vagy legalább írd át magadnak az alapot amit apádtól kapsz.

2019. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésre, de mi a fαsznak jársz egyetemre ha plagizálsz. Még ha egy random c targy uccso vizsgáján puskaznal azt mondanám ok. De beadando?

Meg az, hogy édesapad csinálja? Majd a munkahelyen is tőle fogsz segítséget kérni.


Szerintem gondolkozz el mennyire vagy képes ezt a szakmát/szakot űzni, ill mennyire érdekel.

2019. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!