Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Műkörmöt szeretnék, de anya...

Műkörmöt szeretnék, de anya kiakadna szerintem. Hogy hozzám szóba neki? 17l

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és szeretném kipróbálni a műkörmöt, viszont ezt nem a háta mögött szeretném. Bár kollégista vagyok úgyis észre venné. Emlékszem, hogy régen kifejtette, hogy semmi értelme nincs a műkörömnek, szóval nem tudom, hogy engedné-e. Egyébként a suli házirendje nem tiltja, és nem is valami extrém hosszút akarok.


Szerintetek, hogy győzzem meg róla?


2019. dec. 1. 19:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
A műköröm csacsiság. Inkább mellnagyobbítást kérjél anyától.
2019. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk legyen egy értelmes indokod.

A másnak is van, tetszik nem elég.

2019. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Egy esztétikai célt szolgáló dologra mi más érv lenne, mint a "tetszik" ? "Ragadozó vagyok, és kelléke az életmódomnak" vagy mi?
2019. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy betegség után olyan lett a körmöm, hogy ketté tudtam tépkedni. Ezért lett rajta mű átmenetileg. Ennyit arról, hogy csak esztétika.
2019. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

#3.

Nekem például annyira gyenge és vékony a körmöm, hogy rendszeresen leszakadt (inkább elszakadt) a feléig gondolom sejted hogy az fájdalmas. Hiába szedtem rá vitaminokat és kenegettem erősítővel. Amióta műkörmöm van, nincsenek ilyen problémáim. Úgyhogy nem csak esztétikai okai lehetnek..

2019. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 gömbicica ***** válasza:
14%

semmivel sem leszel szebb, jobb, különlegesebb.

max. elindulsz a münőség felé :(

aztán jön pikk-pakk az alapozo a ceruzavonalas szemöldök a festett haj, a tetoválás a pircing.....

igy szokott kezdődni.


és azt hiszed menőbb leszel.

pfff :(


nyugodtan győzködd a szüleidet!!!előbb utóbb ugy is megengedik, mert nem fogják cérnával birni a nyavajgást, hogy már neki is van, másnak is van......


-bocsánat!!!- De egy tésztát gyurni biztos nem tudsz. MInt mondjuk kézzel sem mostál büdös életben sem.

tényleg elnézést morgásomért :( :(

2019. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
29%

Férfiként egyet kell értenem anyuddal. A műköröm nemhogy csak felesleges, de még igénytelen prolis is (mint a szolizás).


Persze van igényes rövid változat is, de a természetesnél akkor sincs jobb.


Van néhány perverz férfi (vagy inkább fiú, ha 18 év alatti), akinek bejön, de alapvetően tényleg csak arra jó, hogy a lányok/nők tudnak menőzni egymásnak, versenyeznek egymással kinek van nagyobb/csicsásabb/mintásabb, amiből betegesen ocsmány körmök szoktak születni 🤢

Nem érdemes belekezdeni semmilyen szinten.

2019. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%
6, az ujjbegyemet alig éri túl a műkörmöm. Bármit megcsinálok vele.
2019. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
68%

#3

Feldobtad a napom :D

2019. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
30%

#7 😀😀

Minden szavaddal egyetértek.

F 25

2019. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!