Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák! Mennyire zavar titeket...

Apák! Mennyire zavar titeket az annak a gondolata, hogy a lányotok szexelni fog vagy szexelt már valakivel/valakikkel?

Figyelt kérdés
Csak mert engem kiráz a hideg annak a gondolatától, hogy a húgom szexelni dog. Gondolom ez apaként még rosszabb.

2019. dec. 2. 15:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
A szomszédom lányos apa - mellesleg zsidó ember! - és a hideg kileli a gondolattól, hogy a lányait egyszer valaki meg fogja dugni. (11-13 évesek) A fia nemi életével nem foglalkozik.
2019. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez az élet rendje, így nem zavar. Az már inkább, hogy kivel. Végül azt csak remélni tudom, hogy szeretkezni fog és nem szexelni,azaz szerelemből tegye, ne csak azért, hogy mielőbb túl legyen rajta.
2019. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
8%

Ne gondolj ilyenekre, hát nincs ember aki a te hugodat megdugná.

El se képzeld hogy esetleg a hugidat ráveszi valaki a francia szexre, mélytorok meg análra. Dehogy !

Ilyen nincs,te hová gondolsz.

2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom attól félsz, hogy valaki kihasználja a húgodat. Nem tudhatod, melyik hapsi gondolja komolyan és melyik csak egy körre, de ha szép a lány a húgod akkor mindkét fajtából legyeskednek körülötte. Egyszer külön válik tőletek, akár jól, akár rosszul választ. Utóbbi esetben ha a pasija veri vagy csalja vagy ott hagyja egyedül egy gyerekkel, nem tudod megvédeni, szerintem ez zavarhat téged. Amit tehetsz, növeljétek az önbecsülését, hogy jól válasszon majd, ha eljön az ideje.
2019. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
84%

Valamelyik nap olvastam egy amerikai hírességről, hogy minden évben nőgyógyászhoz viszi a lányát hogy ellenőrizzék ép-e még a szűzhártyája.

Szerintem az ilyen apák betegek. Ők akarják megdugn1 a lányukat, hogy ennyire őrzik a szüzességüket?

2019. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Az nem zavar,hogy a csajod szexelni fog veled?
2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%

#15, az ilyen kretént mondjuk le kellene csukni...

(a lánynak meg remélhetőleg van annyi magához való esze, hogy addig is cinálja másképp:))

2019. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
29%
mekkora nyomorék kérdés már ez ...
2019. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%
Na ya... amelyik apuka-anyuka meg az unoka után nyavajog az meg nyilván meg van róla győződve, hogy szűznemzéssel készül...
2019. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
68%

En sosem szexeltem, undoritonak tartom, ugyhogy ugyanezt varom el mindket lanyomtol is! :)


37F

2019. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!