Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák! Mennyire zavar titeket...

Apák! Mennyire zavar titeket az annak a gondolata, hogy a lányotok szexelni fog vagy szexelt már valakivel/valakikkel?

Figyelt kérdés
Csak mert engem kiráz a hideg annak a gondolatától, hogy a húgom szexelni dog. Gondolom ez apaként még rosszabb.

2019. dec. 2. 15:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
XDXD
2019. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%

Na hallod, én meg azt nem tudom a mai napig, ki lehet a fiam anyja. :-(

32/F

2019. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

#14:

Főleg ezért, igen, de valahol elemi szinten is beleborzongok egy kicsit a gondolatba. Talán azért, mert az én szememben ő valahol még mindig kicsi, egy gyerek.

2019. dec. 2. 22:30
 24/34 anonim ***** válasza:
18%
Őszintén, én azért nem kezdek ki lányokkal heteró srácként mert attól tartok, hogy kibukna ettől az apja vagy a tesója. Ezért voltam pszichológusnál is. Az jött le, hogy rohadtul érzelmes ember vagyok és erkölcsös..
2019. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%
Ez van, ez az élet rendje, amibe én nem szólhatok bele és őszintén nem is akarok. Számomra inkább jó látni, hogy az eddig barbizó kishúgomból lassan egy komoly, érett felnőtt ember lesz. Mégcsak 14 éves egyébként.
2019. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
66%

Én ha apa lennék, egy dolgot kérnék a lányomtól :

Mindegy hány pasival szexel, egy fontos dolog van, ezt itthon tegye, bármikor jöhetnek. Miért ?

Mert itt mindenféle szempontból jó helyen és biztonságban van. Ha egy gyökér apa ezt tiltani akarja, na az itt bukta el, mivel a lány lehet hogy egy buli után a sarki bokorban teszi meg két üveg Bikavér után, lehet 3 srác is végigmegy rajta.

Na és a kettő közül melyik a jobb ?

2019. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
97%
"valahol elemi szinten is beleborzongok egy kicsit a gondolatba. Talán azért, mert az én szememben ő valahol még mindig kicsi, egy gyerek." Akkor ébredj föl, egy tizenhét éves az nem gyerek, hanem nő. Az ilyen "féltés mögött a hím területvédés van, igazából az egójukat bántja hogy valaki megdughat egy "hozzájuk tartozó " nőt. Magyarán nem féltésből, birtoklási vágyból akarják lenyomni, gyerek-státuszban tartani az adott nőt. Uralkodni akarnak, nem féltenek az ilyen apák, testvérek.
2019. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%

Üdítő kivételként én melletted állok, kérdező. Harmincon túl van minden csemetém, de amikor a lányom elérte a nemi érettséget, bizony nem néztem jó szemmel, hogy milyen nyikhaj fiúcskák kísérgetik haza. és ha belegondoltam, hogy ezeket talán le is szopja, hááát, eléggé idegenkedtem a gondolattól. Akkoriban egy lányos apa barátommal sajnálkoztunk is, hogy nálunk nem tarthat mindenki fegyvert, mint Amerikában, mert legszívesebb kiállnánk az erkélyre egy sörétessel, és odapörkölnénk a nekünk nem tetsző kandúroknak. Ezen persze csak röhögtünk nagyokat, senki sem gondolta komolyan, csak az érzékletesség kedvéért említem. Talán 22 lehetett a lányom az első komolyabb kapcsolata hajnalán, és érdekes módon attól a pillanattól fogva egyáltalán ne keltett ellenérzést bennem semmi.

Tudom, hogy nem vet rá jó fényt, de azért elmondom, hogy a fiaim szexuális életének gondolata inkább csak melegséggel töltötte el a szívemet, hogy lám, ezt is megértük, nem volt hiábavaló ez elmúlt két évtized áldozata.

És most jöhet a szerintetek jól megérdemelt 0%.

2019. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt az a gyerek is színvonal, akit ha tiltanak, a bokorban dug. Ott már el van cseszve az egész.


Másrészt ti pontosan tudjátok, milyen mocsok szarságokat akartok tenni a nőkkel, és a rokont féltitek.

2019. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29:


Áhh, már vátalak. Tudtam, hogy csak idő kérdése, hogy megérkezz...

2019. dec. 3. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!