Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert csinaljak ezt a szuleim?...

Miert csinaljak ezt a szuleim? Nem ertem oket, mit csinaljak hogy engedjenek?

Figyelt kérdés
A baratommal fel eve egyutt vagyunk es most lesz a 18.szulinapom es azt kaptam hogy elutazunk 3 éjszakára es a szuleim nem akarjak engedni mert hogy kicsi vagyok..nem ez az elso kapcsolatom es nem hiszem hogy az lennek. Nagyon sokaknak engedik ennyi idősen mar, ok egyebkent is ilyen típusúak es nagy nehezen meg engedtek hogy egyutt aludjak vele de az előző baratommal nem engedtek mikor 16 voltam es hozza nem is mehettem at. Plusz kulfoldre is elmegyunk csak oda ugy hogy az o Anyukaja es baratja is jonni fog szóval nem ketten lennenk. Mi az igazi oka hogy nem akarnak? Nem elköltözni szeretnek hanem csak szulinapomkor vele szeretnek lenni. Es azt hogy mondjam nekik hogy kulfoldre is mennenk?
2019. dec. 9. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha pedig a szex a bajuk, akkor próbáld meg elmondani, hogy ugyanúgy itthon, nappal is meg tudjátok oldani, nem kell ehhez elutaznotok.
2019. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Biztos, hogy nem a szex a bajuk, ha már 16 évesen is volt kanija. Ráadásul azért nem kéne külföldre menni szerintem.


Kérdező, ülj le velük és közöd, hogy meghívtak, ez az ajándékod és el fogsz menni. Ott lesz az anyukája, semmibaj nem lesz. Ne kérj engedélyt, hiszen nem kell.

Nyílván okosabb lett volna, ha előbb megbeszélik a szüleiddel, nem titokban szervezkednek.

Esetleg a barátod anyukája beszéljen a szüleiddel és nyugtassa meg őket.

2019. dec. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg "kicsit" kontroll mániások, nehezen fogják fel, hogy felnőttél, aminek a része hogy kikapcsolódsz a szintén felnőtt pároddal kettesben. Nekem ugyanilyen frászt kaptak anno az együtt alvástól, mindent tiltottak, aztán meglepődtek, hogy pattantam egyetemre másik városba és egy hónapig haza se néztem :)

Esetleg olyanokat mondhatsz, hogy már ki van fizetve, kárba menne a pénz, nekik is lenne kis nyugalmuk, stb. de én azért a helyedben végső soron csak elmennék (főleg ha betöltöd addigra a 18at). Ne aggódj, ha tényleg kontroll mániások, pár nap szájhúzás lesz csak, de kidobni nem fognak, hiszen akkor nem tudnának beleszólni mindenbe. Ezen vagy segít ha elköltözöl később és rend lesz kicsit a fejekben, vagy csak még rosszabb lesz, de legalább már nem ott fogsz lakni

2019. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!