Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hatásai lehetnek...

Unicum16 kérdése:

Milyen hatásai lehetnek annak, hogy 19 évig és még tovább egy szobában kell a szüleimmel aludni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 17:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
En 18 eves koromig aludtam anyammal egy szobaban. (Nem rohantam el utana, hanem elkoltoztunk.) Semmi hatasa nem volt, legfeljebb annyi, hogy sokat beszelgettunk, es most is 'beszelgetos' csalad vagyunk. Mondjuk csak ketten voltunk, es normalis volt.
2019. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

Semmi kulonos hatasa nincs.

En egyutt aludtam egy szobaban a tesommal, szuleimmel es a nagyszulokkel..

Igen, ez 6! ember egy szobaban.

Sot volt amikor a parom is ott aludt nalunk.

A legdurvabb amikor jott a parom hogy nalam alszik es kozben a tesom is hozta a parjat mert csak akkor ert ra es utana nem tudtak volna talalkozni hetekig.

Igy 8 ember volt 1 szobaban.

Kesobb lett 2 gyerekem mert ikreink letten es a tesomnak is lett egy gyereke. Nem volt hova menni, igy ismet maradt az egesz csalad egy szobaban, immar 11-en!

Az elonye az volt hogy a szulok, nagyszulok sokat segitettek hogy felkeltek a babakhoz mikor este sirtak es megetettek oket.

Kepzeljetek el hogy 2 iker baba egy szobaban az egesz csaladdal es mindig etetni oket este, raadasul tesom gyereke fel evvel azutan szuletet ahogy az ikrek.


Hogy hogyan lettek a gyerekek? nos nyilvan nem lehet nemi eletet elni ha az egesz csalad egy szoban osztozik , igy telen nehez volt megoldani de nyaron kivonultunk a konyhaba mikor mar mindenki elaludt es ott...

Tesomrol fogalmam sincs hogy oldottak meg.

Az en parom messzirol szarmazik, az o szuleinel nem tudtunk lenni, a tesom parja pedig intezetben nott fel.

2019. dec. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
#22 ez most komoly???
2019. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez beteges... ha igaz.

Kint a konyhában, míg a többiek alszanak. Akik közül nyilván nem alszik mindenki.

Meg amúgy is, se egy ágy, semmi. És mindent halkan, állva/ülve? Nagyon szenvedélyes lehetett.

11 ember nem tud aludni, akkor ott mi lehet... Hogy normális munkavizsonya egynek sincs, az hótziher. nem is írom le a többi gondolatomat, mert tudom, mit reagálnának egyesek.

Ez minden, csak nem normális.

Szükségállapot lehet ideig-órág, de normálisnak nem normális.

2019. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
Én 20 évig voltam így. És hozzá kell tegyem, hogy szimpla lustaságból. Lett volna lehetőség külön, tehát nem azért alakult így, mert mélyszegénység lett volna. Még olyan is volt, hogy egy ágyban. Privát szféra nulla. Az lett a dolog eredménye, hogy már akkor sem tudtam elviselni őket, ha nappal volt. El is költöztem mihamarabb.
2019. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!