Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti engednétek ezt az...

Szülők! Ti engednétek ezt az otthon lakó munkanélküli gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Be se ment a pótvizsgára inkább elment csavarogni pedig a tanár hívta azóta otthon van ha van munka megy de ritkám... jó ez most mindegy is


Na arról van szó hogy pl egy forintot sem fizet sőt elvárja az apjától aki két állásba van hogy pl még munka után hozzon pizzát vagy mekis kaját..


Nem tudom ő hogy gondolkodik de furán


Otthon henyél játszik junius óta


Azt mondja hogy azon gondolkozik hogy hogyan gazdagodjon meg


Mi lesz ennek a vége?



2019. dec. 12. 13:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
Saját nevelési hibád most jön ki. Meg ne haragudj, hidd el sokan esnek bele ebbe
2019. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi után én is otthon voltam nyáron,mert szüleim mondták ez az utolsó szabad nyaram. Utána elkezdtem dolgozni. Ez nem most volt.


Én is azt tenném amit az egyik válaszoló írt. Telefon előfizetését lemondanám,vagy a kártyát nem tölteném. Csak nagyon alap ételeket főznék. 0 zsebpénz. Lehet mosni is elfelejtenék rá.


Nem is az a baj,hogy még otthon van,hanem a hozzáállása. Dolgozzon,vagy tanuljon valamilyen formában!

2019. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!