Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 33 évesen szüleim mindenbe...

33 évesen szüleim mindenbe beleakarnak szólni mit tehetnék?

Figyelt kérdés
el is akartam költözni de anyám megzsarolt
2019. dec. 18. 10:56
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
jó szülők ők de pl ilyen hogy pasizás nem engedték meg illetve ilyenek.
2019. dec. 18. 11:57
 22/55 anonim ***** válasza:
92%
Fogod magad és elköltözöl. Azt csinálsz amit akarsz az életeddel, a te döntésed. Nem kell, ahhoz ismerni az anyukádat. Tök mindegy, hogy milyen a jelleme.
2019. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem el, hogy valaki 33 évesen ilyen életképtelen lehet. 😂
2019. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
87%

Szépen beléd nevelték ezt a szolgalelkűséget! Azt hiszed, nem lehet a lelki terrorból kiszabadulni, mert elmész és jön az ejnye-bejnye? Mitől félsz jobban: anyuci haragjától vagy az önálló döntések meghozásától? Persze, jó dolog arra hivatkozni, hogy mert mindent megszabnak és zsarolnak, de szerintem te egyszerűen csak be vagy sz@rva, hogy felelősséget vállalj saját magadért és a döntéseidért!


És ne gyere azzal, hogy nem ismerjük a szüleidet! Engem sem akartak, zsaroltak, bezártak, időnként véresre is vertek, (csak emlékeztetőül, hogy ki is parancsol), de számoltam a napokat a nagykorúságomig és amikor úgy dolgoztak, egy délután leléptem egy táska ruhával. 33 évesen már helyre hoztam magam, (pszichológus, meditáció, stb, amit eltudsz képzelni) volt 2 gyerekem, szerető férjem és saját házban laktunk. Soha nem megyek vissza!

A tönkre tett éveket senki nem adja vissza, de ami még előttem van, azt nem hagyom, hogy bárki megmérgezze...

2019. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
93%

33 èvesen neked anyukád engedélye kell hogy pasizz?

Mit akarsz, velük megöregedni?

Álljál már a sarkadra basszus. Mit fosol tőle?


Az úttesten átmehetsz egyedül?

2019. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
93%

Hozzáállásod, szóhasználatod olyan mint egy kamaszé. Szóval vagy nem 33 éves vagy, hanem max. 16, vagy erősen visszamaradott.

Ha mi nem ismerjük őket, ezért nem írhatunk róluk semmit, akkor minek írsz ki róla kérdést. Többen megírták, hogy mit kell tenned (ha valóban 33 éves vagy): összakapod magad, lakást keresel, összapakolsz és elköltözöl, aztán éled a SAJÁT életedet. Ennyi! Ezen nincs mit rágódni. Ha erre nem vagy képes, akkor pedig ne panaszkodj, megérdemled.

2019. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
nem vagyok beszarva hogy felelősséget vállaljak én falun lakok sokan maradtak itt
2019. dec. 18. 12:37
 28/55 A kérdező kommentje:
a szóhasználatom egy kamaszé? pl?
2019. dec. 18. 12:38
 29/55 A kérdező kommentje:
akkor erősen visszamaradott vagyok ez van ilyen ember is van így jártam. :)
2019. dec. 18. 12:39
 30/55 anonim ***** válasza:
98%

Na hát akkor sok boldogságot a szánalmas életedhez. :D

Emberek, szarjátok le innentől fogva, most ismerte be, hogy így járt. :D

2019. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!