Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tehetek ilyet a nevelt fiammal?

Tehetek ilyet a nevelt fiammal?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves nevelt fiam, a párom gyereke.Meglopott már engem nem egyszer, úgy beszél velünk mint a kutyával. Egész nap a barátnőjénél lebzsel, de aludni mindig hazajön mert ott nem maradhat éjszakára.

Aludni enni jön haza csak és neki ez természetes. Még suliba jár vagyis nem jár mert most is lóg már négy napja.

Kitehetem őt a házamból? Kötelesek vagyunk őt beengedni ha ez az életstílus nem elfogadható nekünk? Egy éve csinálja mióta nagykorú lett ezt, nem tudjuk mi történt addig nem volt baj vele.Beszélni nem lehet vele, azonnal üvölt és otthagy minket bármit próbálunk vele megbeszélni. Már kikészültünk...


2019. dec. 19. 16:56
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Összepakolt elment. Azt se mondta viszlát. :(
2020. jan. 5. 17:31
 32/40 anonim ***** válasza:
Az apja tudja merre lett?
2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
igen. a barátnője intézett vmi helyet pár napra. Ezt mondta vagyis irta messengeren.
2020. jan. 5. 20:17
 34/40 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet ez. Van aki ilyen konok. Remélem azért rendbe jön a kapcsolatotok. Neki is biztos nehéz, hogy elhagyta az anyja, még ha nem is tudatos de a sérülés benne van.
2020. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
na, örülök hogy megoldódott a probléma
2020. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A pároddal változott a kapcsolatotok?
2020. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Hazajött. Mondván nincs már hol aludnia és amugy is mit képzelünk nekünk kötelességünk őt segiteni sőt eltartani mivel ő iskolába jár ja és,adjunk neki pénzt arra hogy minden nap elmehessen a barátnőjéhez mert ez is kótelességünk. Ja és ha egyszer is megpróbáljuk kizárni azonnal rendőrt hiv. Én meg mivel nem vagyok az anyja kussoljak. Na ekkor telt be a páromnál a pohár. Pofon vágta. Ő erre közölte feljelenti az apját. Én már kikeszülök. Tehetetlen vagyok a sajat hazamban
2020. febr. 8. 17:15
 38/40 A kérdező kommentje:
Hazajött. Mondván nincs már hol aludnia és amugy is mit képzelünk nekünk kötelességünk őt segiteni sőt eltartani mivel ő iskolába jár ja és,adjunk neki pénzt arra hogy minden nap elmehessen a barátnőjéhez mert ez is kótelességünk. Ja és ha egyszer is megpróbáljuk kizárni azonnal rendőrt hiv. Én meg mivel nem vagyok az anyja kussoljak. Na ekkor telt be a páromnál a pohár. Pofon vágta. Ő erre közölte feljelenti az apját. Én már kikeszülök. Tehetetlen vagyok a sajat hazamban ezzel a bekattant gyerekkel szemben.
2020. febr. 8. 17:17
 39/40 anonim ***** válasza:
be ne engedjétek. 16 éves koráig volt iskolaköteles, senki nem tart fegyvert a fejéhez hogy tanuljon. menjen dolgozni, ha pénz kell neki, titeket már nem kötelezhet arra hogy pénzeljétek, ruházzátok, vagy lakhatást biztosítsatok neki.
2020. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Egy kicsit el van tévedve a gyerek. Akár mennyire elharapózik a vita, ne üsse meg a párod mert még neki lehet baja belőle. Ha kihívja a rendőröket, azok elmondják merre hány méter.

Azt hiszem sok kimondatlan dolog halmozódik itt bennetek, talán ha elmenne a fiú veletek család terápiára, kicsit javulhatna a helyzet.

2020. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!