Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám sírva hívott, hogyan...

Apám sírva hívott, hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Apám 68 éves, és most tölti először egyedül a karácsonyt otthon, mivel elköltöztünk és ő egyedül maradt a régi házban. Mi ma nagyszüleimnél ünnepelünk, mint minden év 24-én 25-ig, és ő már 10 éve ki van ebből a házból tiltva, de én mindig hazamentem hozzá éjjel, hogy szenteste ne legyen egyedül. Viszont ugye mióta elköltöztünk, azóta nem tudok most odamenni. Apa kérte nagyszüleimet meg anyát, hogy most az egyszer hagy jöjjön el ünnepelni, de nem engedték meg neki. Bezzeg az unokatestvéreim új kutyája eljöhetett, amikor állatmentes övezet volt eddig a ház. Apa felhívott sírva, hogy ne haragudjak rá, nem az ő hibája hogy nem tudott eljönni, majd 26-án megpróbál minket meglátogatni az új lakásunkban és elviszi testvérem mozizni (bár anya ezt is ellenzi). De legkésőbb 27-én elvinne engem is valami buliba vagy moziba, szóval majd akkor levonatozom hozzá mindenképp. Mondtam neki hogy ne érezze magát emiatt rosszul, de ő nagyon maga alatt van most. Mit tegyek, mit csináljak vele ami feldobná a karácsonyát?

2019. dec. 24. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Ma este egyedül lesz. Nem tudsz mit tenni.
2019. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire lakik messze? Semmiképpen nem tudsz elmenni? Amúgy én egyszerűen úgy intézném, hogy megmondanám a nagyszülőnek, ha nem.jöhetba fater akkor én sem megyek.. felnőtt emberek, legalább egy napra tegyék félre a nézeteltéréseiket!
2019. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Innen kb 60 km. Sehogy nem tudok odamenni. Hát igen, jó lett volna ha jön de rákérdeztem és a tiltás rá végleges, a kutya pedig többet ér szerintük, mint apám...
2019. dec. 24. 17:30
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát én így nem ünnepelnék a nagyszüleimmel. Vagy mindenki vagy senki.
2019. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
engem azért érdekelne, hogy miért nem engedik be? nem hiszem, hogy ok nélkül nem akarják látni...
2019. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudod holnap meglepni azzal hogy váratlanul meglátogatod?
2019. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Milyen indokkal tiltották ki onnan?

Hany éves vagy?

Ezeket tudnunk kéne

2019. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
A nagyszüleid részéről ez az igazi keresztény gyűlölet. Ha törik, ha szakad megbocsátás nuku. Biztos boldog karácsonyuk van. Őket is elérte a globalizáció, mert a mások baja nagyobb örömet szerez a saját elégedettségüknél.
2019. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

60 km nem nagy táv, én a helyedben elugranék hozzá akárhogy is, ha fontos neked.


A nagy kérdés az, hogy MIÉRT VAN KITILTVA ?


Mert ha pl. anno összeverte anyádat vagy megerőszakolta, akkor talán jobb nem kettesben maradni vele.

2019. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
Biztos nem indokolatlanul tiltották ki, de majd a kérdező megirja, hogy miért.
2019. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!