Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám sírva hívott, hogyan...

Apám sírva hívott, hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
Apám 68 éves, és most tölti először egyedül a karácsonyt otthon, mivel elköltöztünk és ő egyedül maradt a régi házban. Mi ma nagyszüleimnél ünnepelünk, mint minden év 24-én 25-ig, és ő már 10 éve ki van ebből a házból tiltva, de én mindig hazamentem hozzá éjjel, hogy szenteste ne legyen egyedül. Viszont ugye mióta elköltöztünk, azóta nem tudok most odamenni. Apa kérte nagyszüleimet meg anyát, hogy most az egyszer hagy jöjjön el ünnepelni, de nem engedték meg neki. Bezzeg az unokatestvéreim új kutyája eljöhetett, amikor állatmentes övezet volt eddig a ház. Apa felhívott sírva, hogy ne haragudjak rá, nem az ő hibája hogy nem tudott eljönni, majd 26-án megpróbál minket meglátogatni az új lakásunkban és elviszi testvérem mozizni (bár anya ezt is ellenzi). De legkésőbb 27-én elvinne engem is valami buliba vagy moziba, szóval majd akkor levonatozom hozzá mindenképp. Mondtam neki hogy ne érezze magát emiatt rosszul, de ő nagyon maga alatt van most. Mit tegyek, mit csináljak vele ami feldobná a karácsonyát?

2019. dec. 24. 16:34
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
4%
A kérdező csak egy csajért tenne meg 60km-nél is többet akár 6000km is ha puncikát ad neki..
2019. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
16%
Minden ember felelős a saját döntéseiért.
2019. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező meg tudnád mondani hogy miért van kitiltva édesapád abból a házból?

Egyébként Boldog Karácsonyt!

2019. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Hát én se örülnék neki, ha a volt férjem nálunk akarna karácsonyozni!
2019. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Szomoru,de el kell fogadni.
2019. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Azért van kitiltva mert utálják egymást. Ugyanannyi idős apám mint nagyszüleim.
2019. dec. 24. 19:45
 17/26 A kérdező kommentje:
Semmit nem tett, nagyszüleim szerint elárulta anyát meg egy lusta dög szerintük, ezért nem engedik be. 20 éves vagyok, de majd 27-én leutazom hozzá.
2019. dec. 24. 19:47
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Tehat, ha jol ertem ex anyosa es aposa hazaban nem kivanatos szemely. Igy kicsit erthetobb.


Sajnos nem mondhatod meg, hogy kit hivhatnak meg az otthonukba es kit nem.

Most ez igy alakult, nem a vilag vege.

En nem szivesen toltenem a karacsonyt olyan emberek kozt, akik zsigerbol utalnak.

Latogasd meg amint tudod.

2019. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Én már holnap felülnék az első vonatra/buszra,és vele lennék. A karácsonynak a szeretetről kellene szólnia..
2019. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Én mindkét felet megértem. Nem egy hollywoodi karácsonyi vígjátékban vagyunk, hanem a valóságban. Szép dolog a megbocsátás meg szeretet, de szerintem érthető, hogy egy társaság nem akarja meghívni azt az embert, aki 10 éve "ki van tiltva", és a házigazdák nincsenek vele jóban, mert borítékolhatóan egy csomó kínos pillanatot okozna az ünnepi összejövetelen. Ugyanakkor persze egyedül lenni is szar ilyenkor, de azért talán még mindig jobb, mint egy ellenséges közegben feszengeni.
2019. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!