Hogy győzzem meg anyut?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szilveszterkor szeretnék a szomszéd faluban bulizni és ottaludni az egyik barátnőmnél. Soha nem aludtam még másnál (kivéve amikor Horvátországban és Erdélyben voltam hetekig), de most nagyon szeretnék. Hogy győzzem meg anyut?
2019. dec. 29. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen miért ne engedne el? Felnőtt vagy nem?
2019. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
81%

Felnőtt vagy már, szóval igazából erről te döntesz.

Anyukád biztos félt, magyarázd el neki csak ott alszol, vigyázol magadra stb...

:)

2019. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyanezeket mondtam el ma neki, de ő meg van róla győződve, hogy a társaság (akik amúgy a barátaim) rossz irányba fog vinni, nem érti meg hogy én pont nem az vagyok aki leissza magát a sárga földig, meg mindig vigyázok magamra. Volt olyan, hogy kint volt a faluban egy kaukázusi juhászkutya és amikor éjjel mentem haza megindult felém, akkor is felhívtam aput hogy mi legyen.
2019. dec. 29. 01:09
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Akik annyira azt hajtogatják hogy felnőtt, gondolom a kérdező nem a saját maga állal megkeresett pénzből vett házban él egyedül és tartja el magát igaz? Tehát max nagykorú de nem felnőtt :-)


Kérdező, próbálj észérveket felsorakoztatni, pl hogy ott színvonalasabb, biztonságosabb a szórakozóhely, jobb a közbiztonság, barátnőd szülei értetek tudnak menni buli végén stb.

2019. dec. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
18 évesen sehogy. Mivel nagykorú vagy,ezért nem kell anyuci engedélye.
2019. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell meggyőznöd. Csak érdemes szólnod, hogy hol leszel, hogy ne aggódjon. Ez az előnye a felnőttlétnek 🙂

A hátránya meg az, hogy majd fizetheted a rezsit 😃

2019. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

18 évesen azt csinálsz amit akarsz.

Ha nagyon szeretnél elmenni úgy is elfogsz,fogod magadat és elmész,nem kell a szülők beleegyezése.

2019. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2.válaszoló vagyok, na mi lett? :)
2019. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miii lett?
2020. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De tényleg akik szerint ilyen felnőtt 18 évesen azok gondolom azzal is egyetértenek hogy egy felnőttet nem kell eltartani, anyagilag támogatni, és költözzön el, oldja meg a dolgait egyedül igaz? hiszen felnőtt 18 éves, nem kell már a szülők engedélye sem anyagi támogatása :-)
2020. jan. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!