Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám hívő és nem enged...

Anyukám hívő és nem enged semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 23 éves testvérem. Nem engedi neki az alkoholt és azt hiszi róla, hogy még szűz (külön lakik, mert egyetemen van, nyilván szexel is meg iszik is)

Viszont én egy házban élek vele, azt akarja, hogy házasság után fekudjek majd le a baratommal, sötétben nem enged ki (persze azért kisebb-nagyobb hazugságokkal eljutok bulizni), sőt azon is kiakadna ha kiderülne, hogy fiúkkal flörtölök. Minden vasárnap templomba visz és nagyon mérges lenne ha kiderülne, hogy ittam alkoholt, buliztam már és kezdek közel kerülni egy fiúhoz. Nagyon szigorú. Minden újdonságot elítél, azt mondja betegek az emberek, van elég mocsok a vilagban, én ne legyek az.


És itt is van a probléma: mar több, mint fél éve beszélek egy sraccal, kezdünk elég közel kerülni egymáshoz. Sem ő, sem a szülei nem vallásosak. Azt mondják Isten nem létezik. Ha találkozok vele (pl elmegyünk setalni) akkor anyának azt mondom, hogy a barátnőimmel fogok találkozni. (Mindenhova el kell kéreckednem. Szánalmas nem?)

Elképzelhető, hogy össze fogunk jonni, járni és ő már nem szűz, van igénye a szexre rendesen, ezért elég hamar felhozakodna azzal, hogy mostmár lefekudhetnénk egymassal.

A kapcsolatomrol természetesen anya nem tudna. Ezt így nehézkes lenne megoldani, ha úgy döntenék, hogy oke tegyük meg. És valószínű a srácot is zavarná, hogy pl nem alhat nálunk és nem találkozhatunk olyan sokat anya miatt. Ő már 22, én 16.

SEGÍTSETEK LÉGYSZIVES ÉN EZT NEM TUDOM KEZELNI

Mindenféle tanácsot nagyon szívesen fogadok


2020. jan. 5. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mégis hogy segíthetnénk? Hozzán nek költözhetsz. Anyukád gondolkodása aligha fog változni, így ezzel kell együtt élned. Ki kell várnod, míg saját lábra tudsz állni. A 22 éves férfi kissé idős hozzád.
2020. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
39%

Az anyukád csak a legjobbat akarja, de meg kell mondanod neki, hogy adjon egy kicsit több levegőt, mert neked is vannak igényeid.

VISZONT a 22-16 korkülönbség egy kicsit... yikes?

Persze, hogy igénye a szex, mert lehetsz bármilyen, nem az eszedért fog szeretni egy 22 éves pali.

Dióhéjban: Beszéld meg a családdal, esetleg célozz arra, hogy te hogy érzed magad és mi a véleményed a témában, a fickóval pedig szerintem... lehet jobban járnál, ha nem erőltetné?

Rádhagyom-

Sok szerencsét :D

2020. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

#2 Ez már bőven nem a legjobbat akarja kategória.

Kedves kérdező ha kiderül, hogy van kapcsolatod valószínűleg még szigorúbb lesz és ellehetetleníti a társasági életed. Ameddig nem jön el az ideje, hogy elköltözz otthonról addig nagyon szívni fogsz. Attól még vágj bele,mert ne tegye tönkre anyád a tini éveid, de készülj fel lelkileg, hogy sokat fog romlani a kapcsolatotok ha kiderül élvezd ki ameddig lehet.

2020. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Amíg nem éred el azt a kort, hogy ha összeveszel vele, el tudj költözni, szépen csendben tűrsz (látszólag), s időnként eljárkálsz. (De ezt nagyon körültekintően) Majd ha már a saját lábadra tudsz állni, akkor hagyod a valláskárosult anyádat a francba.
2020. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Anyukádnak igaza van.
2020. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Nos, kedves kérdező, felvetnék néhány dolgot, amin gondolkodj el kérlek:


"Sem ő, sem a szülei nem vallásosak. Azt mondják Isten nem létezik. Ha találkozok vele (pl elmegyünk setalni) akkor anyának azt mondom, hogy a barátnőimmel fogok találkozni."

Teljesen mindegy, hogy hívők vagy sem, a szülőknek akkor sem illik hazudni: egy normális családban el kellene tudni mondani az igazat és gondolj bele, anyukádnak hogy fog esni, ha egyszer majd kiderül az igazság. Jut eszembe, anyukád be szokott csapni Téged? Mert ezek szerint Te őt igen:-(


"(Mindenhova el kell kéreckednem. Szánalmas nem?)"


Nem, nem szánalmas, ugyanis 18 éves korodig a szülő felelős érted: BÁRMI bajod eshet, neki tudnia kell arról, merre jársz, mit csinálsz? Épp most olvastam, hogy egy 14 éves lányt keres a rendőrség, mert elment a barátnőjéhez és azóta nem találják:

[link]


"Elképzelhető, hogy össze fogunk jonni, járni és ő már nem szűz, van igénye a szexre rendesen, ezért elég hamar felhozakodna azzal, hogy mostmár lefekudhetnénk egymassal."


Igen... Sajnos ilyen fiatalon én is azt hittem, hogy szerelmes belém a srác, aztán amikor az egyikkel közöltem, hogy nem szeretnék lefeküdni, akkor minősíthetetlenül elkezdett ordibálni, hogy minek nézem én őt, stb és lelépett, egy másik sráccal viszont sokkal később kapcsolatot létesített - no, Ő másnap le is lépett :-(


Mégis mit gondolsz, mit akar a srác? Nyilván szexet... Kérdezném mit tudsz a védekezésről, a fogamzásgátlás módszereiről? Mit csinálsz, ha a fiú nem védekezik? Mit csinálsz, ha már az első alkalom után terhes maradsz?

Ezekre gondoltál már?


Remélem, Te nem akarsz ilyen útra lépni, mint ez a lány, aki még nincs 18 éves, de már szemmel láthatólag igen-igen elrontotta az életét :-(


Kérlek, csak annyit tegyél meg, hogy elgondolkodsz ezeken a dolgokon...

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2020. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Ahhoz képest, hogy nem enged semmit eljársz bulizni meg pasizol is, ez nem éppen az a kategória.
2020. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, nem az anyja engedélyével jár el. Ő nem is tud róla :-(
2020. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Most függetlenül attól, hogy anyád nem teljesen normális, ne feküdj le a csávóval azért mert neki "igénye van rá". Bocs, de ettől felfordult a gyomrom. Csak akkor feküdj le vele, ha TE úgy érzed, hogy kész vagy rá és szeretnéd. Ha a csávó siettetni akar vagy erőlteti az hatalmas piros zászló és azonnal szabadulj meg tőle. 16 évesen nem vagy lekésve semmiről. De ha úgy döntesz, hogy oké, akkor ahogy előttem írták, védekezni kell! Nőgyógyászhoz anyád nélkül is elmehetsz. Ja és nincs olyan, hogy csak egy kicsit teszem be, meg nyugi kiveszem időben, meg gumiban nem érzek semmit, meg a többi marhaság.
2020. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Azt csinálod, amit mindenki: meghúzod magad és hazudozol 18 éves korodig, aztán elköltözöl.


Vagy Nietzsche idézetet is ordíthatsz anyád arcába: ("Isten meghalt"), akkor előbb a pasi ágyában kötsz ki, mint gondolnád.


A pasit amúgy ejtsd, ez az "igénye van" szöveg baromi gáz.

2020. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!