Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám és az új pasija hajnali...

Anyám és az új pasija hajnali egy óráig szexelnek, emiatt nem tudok aludni és reggel sem bírok felkelni. ez ügyben segíteni? Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Van még egy megoldás, az hogyha átt jön, akkor apukámnál alszok. Kérlek segítsetek

2020. jan. 5. 22:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam azon, hogy ma egész este fent maradok, és gépen próbálok valami megoldást keresni.. fülessel a fejemen
2020. jan. 5. 23:00
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Ne maradj fennt. Mert ramegy hosszutavon az egeszseged. Vegyel fuldugot. Addig pedig keress youtubeon autogen treninget. Az sgit lelazitani is. Mivel ez a helyzet eleg stresszes is.
2020. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
16%
Hisztis vagy.
2020. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Úgyúgy, rúgj belém. Olvassad el a kérdést, és a szerint válaszolj.
2020. jan. 5. 23:10
 15/36 anonim ***** válasza:
52%
akkor mikor tegyék? amikor te suliban vagy ők dolgoznak, amikor ők érnek haza,te is akkor érsz haza...Komolyan mikor csinálják szerinted? Ha időben fekszel le nem ébredsz erre fel, ennyi. Joguk van egymást szeretni a saját otthonukban.
2020. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az engem nem érdekel, hogy mikor csinálják, csak legyenek csöndben, halkabban, mert nem tudok aludni. És erről anyám is tud, de azt mondja, hogy törődj bele.
2020. jan. 5. 23:27
 17/36 anonim ***** válasza:
45%
és ha neked ekkora trauma a szex keress fel egy orvost, mert később is csak gondod lesz belőle. Amúgy füldugó, nincs más megoldás.
2020. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan mar, senki nem akarja az anyját hallani aktus közben...Az anyja hogy tudja azzal a tudattal csinálni , hogy tudja hallja a gyereke? Elég gátlástalan, szerintem ilyent nem éltek át azok, akik hisztisnek nevezik ez miatt a kérdezőt.
2020. jan. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg a kérdező egyszerűen csak utálja az anyja pasiját és azt keresi hol köthet bele, ezért nem alszik hajnali egykor hanem azt füleli mit is csinálnak a felnőttek. 😂 Ha nagyon figyelsz az éjszakai csendben a leghalkabb hangokat is meghallod, ne hallgatózz, hanem aludj.
2020. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem normális, lakótársaknál is zavaró lenne az ilyen, ha rendszeresen csinálnák, ráadásul ő az anyja. Csinálják, de úgy hogy azt a gyerek ne hallja.
2020. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!