Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan váljak le érzelmileg a...

Hogyan váljak le érzelmileg a gonosz, rossz lelkű anyámról?

Figyelt kérdés

Miatta ért trauma, melybe belebetegedtem.

Post trauma pl. Gonosz lelkű, mert olyanokat mond. Pl. Hogy a csincsillámat tűzzem fel a táskámra. Lelkileg és testileg bántalmazott.

Nem haragszom rá, már megbocsájtottam neki, ő nem változik viszont.

Jó lenne már valahogy érzelmileg leválnom róla, csak nem tudom azt, hogy hogyan csináljam....



2020. jan. 15. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, legalább egy pár hónapra, és közben fordulj pszichológus terapeutához.
2020. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem találtam még olyan pszichológust, aki érdemben segített volna.

Mind csak a felszínt súrolták.

2020. jan. 16. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal remélem tisztában vagy, hogy mindegyik először csak a felszínt fogja kapargatni, tartós eredményhez hónapokig, akár évekig kell járni. Ha az eddigiek nem váltak be, addig keress, amíg nem találsz olyat, aki használ, de ne várj instant megoldásra, kemény meló lesz. Nekem 3 évig tartó heti 1 óra egyéni terápia és heti 1 óra önismereti csoport kellett, mire elkezdtem javulni és még két év, mire úgy éreztem, végre feldolgoztam..
2020. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pszichológusok súrolták a felszínt, hanem te. A pszichológus pont abban a tempóban fog haladni, ahogy ezt te megengeded. Ha te jobban megnyílsz és mélyebbre mész, mindjárt nem lesz felszínes. Mellesleg lehet, hogy a szakember mást talál fontosnak és olyan irányba akar elmenni, amiről te kijelented, hogy az felszín, ő viszont tudja, hogy nem az. Egyet mondjál meg: hogy mért nem kerülöd nagyívben az anyádat, ha egyszer tudod, hogy csak kárt okoz neked?
2020. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!