Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként te mit reagálnál ha...

Szülőként te mit reagálnál ha gyereked ezt érezné?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magamat lelkileg. Kórházba is voltam már emiatt, szakemberhez is jártam azóta csak gyógyszert kell,hogy szedjek.Az egyik percbe jó a hangulatom a másik percben már teljesen magam alatt vagyok,hogyha eszembe jutnak az emlékeim. Már azon is elgondolkoztam,hogy iszok a gyógyszereimre de szerencsére a barátaim le beszéltek erről a hülyeségről.21 éves vagyok már eldönthettem magamtól is,hogy akarok -e kórházba menni vagy sem.Szerintetek beszéljek a szüleimmel erről,hogy mit terveztem vagy egyszerűen menjek el egyedül a szakemberhez?
2020. jan. 29. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Úgy tűnik, nem kapsz pszichoterápiát. Anélkül nem fogsz meggyógyulni. Fel kell dolgozni a múltat, nagy valószínűséggel a szüleid keze benne van az állapotodban. Szerintem titkolózni nem kell, az kényelmetlen, de nem is kell engedélyt vagy támogatást kérned a szüleidtől, felnőttként eleve fura, hogy ez a gondod, hanem saját jogon elmenni klinikai szakpszichológushoz, és mikor már jársz, el lehet mondani, de akkor se hagyd abba, ha véletlenül ferde szemmel néznének rád emiatt.
2020. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
"Ha te 21 évesen pszichiátrián voltál, akkor annak igen nagy valószínűséggel a szüleid - kivált anyukád - az oka." persze, persze, Mindig a csúnya, gonosz anyák a felelősek minden szarért.... Kérdező, fordulj szakemberhez. Hidd el rengeteget javíthatnak a helyzeteden- saját bőrről mondom, én öngyilkos akartam lenni- és segítettek, normális életem van, tudok örülni a dolgoknak. Próbáld meg, nagyon fiatal vagy. Egy csomó klassz dolog vár még rád, akkor is ha most rossznak tűnik a helyzet . Azt hogy a szüleiddel mennyire beszéld ezt meg, arra nem tudok jó választ adni, hisz nem ismerem őket. Javíthatnak, meg ronthatnak is helyzeteden viszonytól függően.
2020. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

én szerintem is ha nincs oka ennek akkor önsanyargató vagy...

ezt úgy állítom, hogy vacak gyerekkorom volt fejszével fenyegető apával és mégsem voltam ennyire lelkibeteg. Csak az válik azzá aki megakarja élni a fájdalmat én is majdnem ebbe a hibába estem,de aztán rájöttem ,hogy a fenéket. Akkor már inkább élem végre a szabad életem.

2020. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Na ne tegyünk már úgy mintha minden személyiségre ugyanúgy hatnának a traumák.
2020. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, mindenki máshogy éli meg a traumát. Van aki gyenge és pityog róla és van aki erős és segít önmagán.
2020. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!