Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit reagálnátok?

Anyukák! Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

15-16 éves lányotok odaadja magát egy olyan fiúnak akivel kicsit több mint 1 éve együtt vannak.


16/l



2020. febr. 4. 21:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
34 éves, lányos anyuka.
2020. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%

8-as vagyok.

Te tudod, hogy vagytok egymassal a fiuval, készen álltok e erre.

Viszont ha feltetted ezt a kérdést, valamiért mégis bizonytalan vagy. Lehet ezt a részét kéne átgondolni.

2020. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Én 32 éves vagyok, de már a "mi időnkben" is sok lány vesztette el a szüzességét ennyi idősen, sőt, sokan már nyolcadikban (14 évesen), milyen "mai fiatalokoztok" könyörgöm? Egyébként anyám idejében sem volt ez másképp, csak akkoriban nem "vágtak fel vele", erről ennyit. Tizenhat évesen még elég hosszúnak számít az egy éves kapcsolat, a bizalom kiépült, szerelem van, akkor mi a gond? Ezerszer inkább, mint mondjuk 22 évesen egy egyéjszakás során.
2020. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

12-es

Édesanyám reakciója miatt vagyok bizonytalan, minden más szempontból biztos vagyok benne.

2020. febr. 4. 22:25
 15/30 A kérdező kommentje:

Szeretném vele letisztázni a dolgokat, hogy kiakadna-e, elmondani hogy úgy érzem készen állok.

Nem csak úgy utána mondani hogy megtörtént. Nyílván az egyszerűbb lenne, viszont szerintem a legtöbb Anyuka jobban örülne ha előtte is beszélne a lánya erről neki. Mellesleg Anyukám nagyon rendesnek tartja a barátom, nagyon szereti.

2020. febr. 4. 22:27
 16/30 anonim ***** válasza:
21%

"Mellesleg Anyukám nagyon rendesnek tartja a barátom, nagyon szereti."


De csak addig amíg meg nem tudja majd, hogy megdugaszolt.

2020. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
Hát kissé ciki aki 15-16 évesen szexel, de a mai elfuserált világban ez normális. Nem szólnék semmit sz ő dolga, de nem lennék büszke rá hogy ennyire nem bírt a vérével.
2020. febr. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
"odaadja magát egy fiúnak" -szerintem ez a felfogás a ciki, nem az hogy szexelnek. A szex az élet természetes velejárója, egy örömszerzési tevékenység, minden normál embernek van rá igénye, és nem valami ördögtől való dolog, ami az egyik fél részéről valami hatalmas áldozat. Normál esetben mindkét fél élvezi és akarja. Nincs benne semmi rossz, ha mindkét félnek kielégítő, mindketten akarják, és a megfelelő módon védekeznek.
2020. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor anyukám megtudta, a barátommal akkor mèg cdak 2-3hónapja voltunk együtt asszem. Nem akadt ki, nem szólt rá semmit. Teljesen nem reagált :D
2020. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

16-os

A ,,megdugaszolás" és a szeretkezés azért nem ugyanaz😅

2020. febr. 5. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!