Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kilátástalan az életem. Semmi...

Kilátástalan az életem. Semmi jövőképem nincs. Már csak túlélni próbálom a napjaimat. Semmihez nincs erőm, folyton beteg vagyok és nehezen gyógyulok meg apró dolgokból is. Van még valami reményem normális életre?

Figyelt kérdés
Senkim nincs. A munkahelyemen lehet ki fognak rúgni. Épp beteg vagyok és nem tudni mi bajom van. Az orvosig is alig bírok elmenni. Félek valami súlyos bajom lett a sok stressztől. Mindentől félek és nagyon el vagyok keseredve. Mivel mindig beteg vagyok és fáradt így semmi eselyem programokra menni, vagy kapcsolatokat kialakítani. Nem bírom már azt ami van. Ha megbetegszem meg nincs aki segítsen, elkísérjen az orvosig. Szörnyű nehéz és már nem érzem, hogy van értelme tovább küzdeni. Kiért? Miért? Sosem voltam senkinek fontos. :( Ha egészséges lennék és lenne erőm akkor más lenne. De így? :(
2019. szept. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiáterhez nem akarsz elmenni? Önerőből nehéz kimászni.
2019. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Én is ugyanígy vagyok. Ne búsulj majd csak eljön értünk a kaszás, csak nem fogunk 50+ évig élni ha egyszer ennyire reménytelen az életünk, ha más nem, ennyi szerencsénk legalább lesz.
2019. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A ferjemnek ugyan ez volt a baja. Majd felakasztotta magat 😔

De tul elte es elment pszichologushoz, kibeszelte magat, kapott gyogyszert. Azota teljesen megvaltozott.Van felesege gyereket es o a legboldogabbb a vilagon 😀

2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ember!!!!!!

"Kelj fel és küzdj" nehogy feladd!!!!

Az élet mindenkivel kegyetlen, és senkivel sem igazságos. És ez midig is így volt, és így is lesz.

Dehogy van bajod, minden betegséget az ember saját maga hoz létre saját magának.

Élj egészségesen ➡️ az vagy amit megeszel.

Kezdj el meditálni. Hidd el, másoknak se könnyű, de a boldogság belűlről jön, nem szükséges hozzá semmi külső inger, se pénz , se társ, csak épp lélek es belső csönd.

Neked soha semmi bajod nem volt és nem is lesz soha. Te nem a test vagy,hanem a lélek, ami sérthetetlen , ahoz hogy felfedezd az igazi önmagad ahoz meg kell szabadulnod az egó kötöttségétől.


Mindjárt jön a sok ateista, akik leragadtak a 19.század tudományánál, és a materionalizmusnál, és lepontozzák a válaszomat , de nem érdekel, a lényeg hogy hozzád eljusson.

Mindenkinek aki csak a materionalizmusban hisz, üzenem, hogy méjedjen bele a quantum mechanikába, fizikába, biológiába, és a téridő egyéb rejtelmeibe...

A lényeg hogy valamiben higgyél.

"A hitehagyott ember olyan mint egy üres csónak" ,mindig más irányitja és neki fel se tünik.


Youtubeon keress rá GUNAGRIHA előadásaira, nincs benne semmi varázslat vagy kuruzslás, csak színtiszta igazság. Ki kell próbálni és működik, eddig mindenkinek működött, csak az szídja aki még nem próbált tanításai szerint élni.


Remélem , annak ellenere hogy már eleg régi a kerdés, tudtam segíteni...legyen szép napod, és ne feledd: MOSOLYOGJ😀🙂😃

2020. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!