Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a fiatok összevissza tetováltatná a nyakát, fejét?

Figyelt kérdés
A nyakára szavakat és szárnyakat varratna. Az arcára keresztet meg amit épp kitalálna.

2020. febr. 10. 10:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Nő vagyok.
2020. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

A tetoválás mióta van azért, hogy fiatalítson?! 42 vagyok én is, 35 évesen tetováltattam először, aztán 38 évesen de tervben van a következő. Ez rohadtul nem korfüggő...tisztában vagyok a korommal... Ha akarok majd 60 évesen is tetováltatok. Én dolgom, én testem.

Fiamnak egész mellkas tetoválása van, jön az egész hát.

Nyakra-arcra-fejre nem tartom szerencsésnek, próbálnám lebeszélni. Alkarra-kézre sem javaslom. Csak takarható helyre.

Szóval nem örülnék neki de elfogadnam.

2020. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

Magatokkal szemben lennétek ilyen szigorúak, vagy csak fele ennyire...

Mérnöknek nem lehet tetoválása...?

Én vagyok a férfinak vélt nő, közgazdász és van egy db tetoválásom, igaz, nem látható helyen.

Itt minden férfi olyan erkölcsös nyilván, ezért ez a nagy szigorúság a hölgyekkel szemben.

2020. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

"Én mondjuk rohadt szánalmasnak tartom, ha egy 40+ -os nő, tininek érzi magát. Szerintem minden nő viselkedjen korához illően. Nekem is volt huszonévesen, amikor kellette magát egy 40+ kolléganő ott rázta magát, meg kidobta a fonnyadt csöcseit, azt hitte majd a szék mellé ülök tőle. Aztán csak égett szegényke. Ezekben a mature kategóriás csajokban már nem sok tartás van. Mondjuk Mary Zsuzsi is fiatalnak érezte magát a húszas pasijával, csak az legalább nem állt neki varratni magát.



33 (nős) F" Én meg rohadt szánalmasnak tarom, hogy odabiggyeszted dedós bizonygatásként, hogy nős vagy. :DDD Ebből látszik, hogy k-rvára nem.

2020. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
"Magatokkal szemben lennétek ilyen szigorúak, vagy csak fele ennyire.." ezek el vannak szállva maguktól, ők RENDESEK, JÓKÉPŰEK, meg nem értettek, mégsem kellenek egy nőnek sem...
2020. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Pontosan erre gondoltam en is...
2020. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%

Arcra szerintem nagyon gáz. A munkahelyek 90%-a nem szívesen lát arcon tetoválást. Én csak börtöntöltelékeken láttam arctetkót, akik reggel 8kor söröznek a buszon.

Szerintem mondd neki, hogy az ő dolga, tegye amit akar. De ha ezért nem vennék fel sehova dolgozni, akkor te nem fogod támogatni anyagilag és mehet az utcára. Hátha ez majd észhez téríti.

2020. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha tetoválóművész, akkor egészségére, más esetben megpróbálnám rábeszélni, hogy előbb minden más helyet varrasson ki, arcra és nyakra ráér akkor, ha már betelik rajta a hely.
2020. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ultra gáz Magyarországon, hogy amiatt parázik a legtöbb anyuka, hogy jajistenem, a fiam eljár inni a haverjaival, de az nem, hogy egy kvázi örök életre szóló "billogot" rakat magára.


Ha én munkaadó lennék egy normális (irodai) helyen, soha nem vennék fel ilyen embert. Persze nyilván nem írnám le, hogy ezért, de "ezúttal nem Önre esett a választás". Azt leszámítva, hogy én is börtöntöltelékek szokásának tartom, a kollektívára se lenne jó hatással.

Gyári munkás meg gyorséttermi kiszolgáló ettől még lehet - ha tehetségesebb, jól fizető munkában is elhelyezkedhet, pl. ipari alpinista - de később nem kell a duma, hogy szr a magyar munkaügy, nem adnak esélyt a "tehetségeknek".


Ezeket azért csinálja valaki, hogy "reakciót" váltson ki a környezetéből, csak éppen érdekes módon az a reakció valamiért nem szokott tetszeni, hogy "köszönjük"... pedig az is reakció!

2020. febr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg ultragaz hogy 2020ban Magyarországon te még mindig a börtön töltelékekhez hasonlitasz mindenkit akinek tetoválása van. Ez olyan szintű primitív gondolkodas hogy okosabbnak tűntél volna ha meg se szolalsz. Jó a nyakra, de főleg az arcra én is azt mondom hogy meredek, de akkor is az ő teste. Amúgy nekem egészségügyi dolgozókent van két nagy látható tetoválásom és a kutyát se érdekelte. Hidd el téged se fog mikor fajdalmaid lesznek, akkor jó leszek én is csak valaki segítsen rajtad.
2020. febr. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!