Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a fiatok összevissza tetováltatná a nyakát, fejét?

Figyelt kérdés
A nyakára szavakat és szárnyakat varratna. Az arcára keresztet meg amit épp kitalálna.

2020. febr. 10. 10:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
40 evesen meg 60 evesen is tetovaltatok,hajra persze ha rad fer meg ,csak egy kerdes miertelme van ?? az egesznek,fiamnak meg anyit,csinaltasd meg ,te viseled a kovetkezmenyeit,azert egy ido utan,mindenkinek eljon,mit tettem jol es mit nem
2020. febr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%
Arcon, nyakon szerintem is börtöntöltelék kinézet. És szerintem sem fogják normális munkahelyre felvenni. Ahogy korábban is írták: ezzel valamilyen reakciót akar kiváltani. Lázad. Lázadj apám, máshol. Itt ezen a melóhelyen az emberek egyfelé. Nem is fogják alkalmazni.
2020. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválóként elküldöm ha valaki ilyen hülyeségeket akar magára tetováltatni. Csináltassa máshová, de kézfejre, arcra, nyakra ne ha amúgy nincs mindene tele. És nagyon nem örülnék neki, ha ilyesmivel állítana haza a gyerekem :(
2020. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Az arc tetoválást eleve baromságnak tartom. A nyakamon nekem is van... szóval nem mondhatok sokmindent. Csak,hogy:fiam ezt jól átgondoltad?
2020. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindenki vágta a kérdést. Itt a fej és a nyak tetoválásról van szó nem a hát és a láb és kar tetoválásról amit el lehet takarni. Szerintem is hátrány sok munkahelyen, és nem tudjuk hogy az illető mivel foglalkozik. Ha egyáltalán foglalkozik valamivel. Ez kimaradt. Miért nem aggódhatna egy anya a fia jövőjéért ha ilyet csinálna, hiszen nem mindegy mivel keresi a kenyerét ha családja lesz.
2020. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
19%
A kertes családi házamon vannak ajtók. Annak van külső és belső oldala, hál. Istennek mindenki bármikor beléphet rajta. A felvázolt esetben ez valószínű megváltozna.
2020. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
12%
Üzenem az #5-ös válaszoló 42 éves nőnek hogy igaz, senkinek semmi köze hozzá hogy mit csinálsz a testeddel de remélem hogy öreglány vagy és meggyőződésem hogy vénlány is maradsz!!!!
2020. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
39%
Jókat nevetek az itt leírt kérdések nagy részén akik osztják az észt hogy ők nagyon egyetértenek a tetoválással, nekik is van, csak ők arra figyeltek hogy ne legyen látható és eltakarják valamilyen ruhadarabbal. Akkor elmondanátok nekem hogy mi a tökömért csináltattátok????? Menjetek be az ékszerboltba, vegyetek több tíz millióért mindenféle aranyékszert, vigyétek haza és zárjátok el a konyhabútorba a kanalas mellé! Értelme ugyanannyi!!
2020. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van tetkóm nem is egy. De nekem nyaktól felfelé már nem tetszik.

Elit helyen dolgozom annyi, hogy takarnom kell. Kibírom. Fején nem fogja tudni takarni soha. Nem tudod neki megtiltani.

Majd ha megbánja akkor leszedeti ennyi.

2020. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 28-as!

Pl azért, mert nem minden munkahelyen szeretik. Nekem a csuklómon van, nem azért h szégyellem vagy takargassam, főnökömnek az ujján gyűrű takarja. Reggel felveszi munka után le. Ennyi a sztori. Elitebb helyeken nem magunk miatt hanem az ügyfelek miatt kell.


De gyárba , raktárba biztos lehet a fején is. Inkább " meg se szólaltál volna"

2020. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!