Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csaladommal kikoltoztunk...

Erdei98 kérdése:

Csaladommal kikoltoztunk kulfoldre mar lassan 2 eve es ezelott 9 honappal egy olyan kapcsolatba masztam bele amibe nem kellett volna. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
. A lany szinten abban az orszagban elt ahol enis ezelott viszont az orszag masik felen, es ezek miatt teljesen eltero szokasaink vannak pl etelek a bulizas, barati tarsasag. Na mindegy nem is ez a lenyeg, hanem az hogy a baratnomnek van egy 11 honapos gyermeke az utobbi kapcsolatabol. Es persze veluk lakok már, vagyis a csaladjaval, , anyosomnal’’ aki egy vénasszony vén szokasokkal es gondolkodassal ami kicsit zavaro ugye szamomra egy 21 eves ferfinak. Nagyon nehez a gyereket nevelni. Nagyon rosz nagyon sokszor idegesit. Ugye hazajovok a melobol es egybol a kezembe nyomjak hogy vigyazzak ra mikor a legnyugosebb meg ilyenek. Szoval nem mindig van idegem az ilyenekhez. A kislany edesanyja most lesz csak 18 es 16 evesen mar terhes volt. Ahogy eltelt ez a 9 honap kb mindent megtudtam rola az ezelotti kapcsolatairol a az exeirol es hat 16 eves koraig volt egy par valaki es engem ez nagyon zavar. Viszont az a helyzet hogy szerelmes vagyok a lanyba es nemtudom mit csinaljak. A szivem azt mondja maradjak az agyam pedig hogy menjek ne maradjak mert csak magamnak ártok mert meg tul fiatal vagyok az ilyenekhez. Nagyon hosszu tortenetet le tudnék irni nektek errol a toxikus kapcsolatrol de egyenlore csak ennyi. Nektek mi a velemenyetek? Jo lenne ha valakinek ismeros lenne az en helyzetem es tudna segiteni egy jo tanaccsal.

2020. febr. 13. 23:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Nincs erre általános recept.

Ha rendezettebb családból származol, szüleid egyetemi tanulmányaid finanszíroznák, akkor nagyon nagy zsákutca ez az életmód.

Ha viszont családodra nem számíthatsz, a reális "karrier" számodra az, hogy külföldön jobban fizetett betanított munkás lehetsz mint itthon (mert minőségi szakmunkára sincsenek ambícióid), akkor talán jobb egy ilyen csajjal élni (anyját elviselve, gyerekét nevelve is) most pár évig, mint egy szakadt bérelt lakásban élni jópár másik melóssal. Persze akkor igaz még ez is csak, ha a csaj melletti életre nem megy el minden pénzed, hanem legalább így is fele annyit félre tudsz tenni, mint ha melósokkal laknál.

2020. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul érzed magad a kapcsolatban, a gyerek nem a tiéd, semmi felelősséggel nem tartozol nekik. Nincs ok maradnod.
2020. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%

Én ott hagynám mint a sicc.

Igaz össze sem jöttem volna vele ha terhes lett volna.

Hisz ha jól értem akkor még terhes volt amikor össze jöttetek.

Szomorú az is hogy semmi abyagi háttér nèlkül vállal valaki gyereket.

Pláne 16 évesen.

Legalább az általános iskolát befejezte az a lány?

Azért arra kiváncsi lennék milyen a gyerek.

Gondolom fél vér...

2020. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%
Költözz el!
2020. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sok dolog szól a kapcsolat ellen. Én is azt javaslom, hogy menekülj, mielőtt magához köt egy közös gyerekkel. Akkor már tényleg gáz lesz. Az is kérdés, hogy mi az, amit érzel, valóban szerelem, vagy valami más? És hogy mért pont egy olyan kapcsolatot vonzottál be, olyan kapcsolatra vagy nyitott, ahol ennyi feszültség van, ahol nem is a te gyerekedről van szó, ahol anyós pampog, ahol nincs időd regenerálódni... Ez kb. kihasználás. A csajnak egy főnyeremény vagy: eltartod, vigyázol a gyerekre... De általában az ilyen papucsokat nem szokták igazán tisztelni.
2020. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
És legalább tudja, hogy ki a gyereke apja? Fizet gyerektartást? Továbbá minél tovább élsz velük, a gyerek annál inkább tekint az apjának, annál erősebb kötődés alakul ki, így annál rosszabb lesz neki megélni a lelépésed. Szóval minden tekintetben felejtős a dolog.
2020. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!