A szüleimnek igaza van?

Figyelt kérdés

Anyáék szerint a barátom,-akivel fél éve vagyok együtt,- nem is szeret igazán. Ezt onnan gondolják, hogy múlt hétvégén összevesztünk a párommal egy apró dolgon, és ő mégsem találkozott velem annak érdekében, hogy ezt megbeszéljük. (Pedig én kérleltem). Ezek után anyáék nem is igazán látnák már szívesen nálunk őt. Úgy volt megbeszélve, hogy én ott alszok a barátoméknál, de igazából a szüleim ezt is az elejétől kezdve tiltják. Jobbnak gondoltam így, ha most hétvégén a barátom jön, de ő lemondta(hiába már két hete nem láttuk egymást) mivel szombat este a barátaival lesz, vasárnap pedig fodrászhoz megy. Ez igazából nekem is csak azt bizonyítja, hogy kevésbé vagyok neki fontos. Kíváncsi lennék, hogy Ti külső szemlélőként, ilyen kevés információból, hogyan látjátok a dolgokat. Nem szeretnék tényleg én futni egy fiú után, akárhogyan is szeretem.

Köszönöm előre is a válaszokat!


19/L és 20/F ( ha ez számítana)


2020. febr. 15. 06:30
1 2 3
 1/26 LeniDavisJr válasza:
87%

Ha én szeretek valakit, akkor azzal a személlyel szeretném tölteni a lehető legtöbb időt. Éppen ezért vettem feleségül a lányt is, akivel gimis korunk óta együtt vagyunk. Persze akad az embernek dolga, meg barátai is vannak, de ha már te is úgy érzed, hogy csak másodrangú szereplő lettél a fiú életében, akkor nincs mit ezen sokat gondolkodni!


32/F

2020. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsere van idod mast talalni . Engem oviban hagyott ott a nagy szerelmem es most megis van kisunokam
2020. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy fontos neki

Fontosabbak a barátai stb

2020. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

ne hulyeskedj mar, egy fodrasz miatt lemondja a vasarnapot?

felejtos a pasi!

hagyd a fenebe, ha boldog akarsz lenni

ennel sokkal jobbat erdemelsz!

2020. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

Nem te vagy a legfontosabb az életében. Második helyen sem vagy. Az mindegy, miért.

Egy 14-18 éves srác minden percben dugni akar. Egy 18-20 éves srác minimum minden másnap dugni akar. Ha ő ehhez képest 2 hete nem ment hozzád, se téged nem hívott oda, nem akarta megbeszélni a veszekedéseteket, ha te kezdeményezted, a barátaihoz sem visz most, ráadásul a fodràsz is előbb van, akkor te nagyon nem vagy fontos. Ebben-abban oasszoltatok, de most vége.

De ebben semmi gond nincs, mert enbyi idősen még csak ennyire képesek az emberek. Pont az ilyen esetekből tanulják meg - màr akik tanulnak belőle - mit és hogyan kell helyesen tenni.

2020. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Attól hol vasárnap fodrászhoz megy, még tudna veled találkozni, egy pasinak a fodrász max fél óra.

Sőt, szombaton is tudnátok találkozni, ha akarna.

Próbálj megbeszélni vele egy találkát a szakításhoz, mert ez csak rosszabb lesz! Ha már az elején ilyen, később csak még jobban a földbe tapos és még hátrébb fogsz csúszni a fontossági sorrendben!

2020. febr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az első perctől kezdve ismerem a barátait is, mindig szívesen vitt hozzájuk. Most is úgy volt, hogy menjek én hozzájuk.

Ő azt mondta a pár napban, hogy kér egy kis időt tölem mert úgy érzi, hogy "megvan hülyülve". Ezt én is észrevettem, mert kevésbé mutatta már ki a szeretetét, hiába én mégis azt éreztettem mindig is, hogy imádom

A veszekéseket/nézeteltéréseket tényleg nehéz vele megbeszélni. Ha normálisan közlöm vele a problémámat és próbálom megbeszélni értelmes emberek módjára, még ő durcázik be, és mindent így a szőnyeg alá seprünk

2020. febr. 15. 07:12
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Vasárnap fodrász?

Dugni megy ez.

2020. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg... Milyen fodrász dolgozik vasárnap? Netán családtag a fodrász?

Valami baja van az tuti, hogy nem akar beszélgetni semmiről. Családjával milyen a viszonyod?

2020. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A fodrász ott lakik tőlük pár háznyira. A volt osztálytársanak az anyja. Így még szinte fizetni se kell.


A szüleivel nagyon jó a kapcsolatom. Az elejétől kezdve nagyon imádnak, és én is őket. Mindig alíg várják, hogy végre menjek hozzájuk. (Azt még csak észreveszem, ha valaki nem lát szívesen a saját házában)

2020. febr. 15. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!