Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés

72 éves már folyton kötözködik velem,nem értem miért. Anyum korán meghalt,apum azután összejött egy cigánynővel és ideköltözött a nő,a 4 gyermekével teljesen le lett élve a házunk... 18évesen nem tanultam tovább mert muszáj volt dolgoznom mennem, apám nem tudott eltartani 90ezres nyugdíjából engem meg a romákat. A falusi önkormányzatnál kezdtem dolgozni 70ezer volt a fizum de azt is ha otthon hagytam folyton elvett belőle.

2018ban hozzánk költözött a barátnőm aki főz,mos,takarít ránk de apám vele is kötekszik,ellenben mikor nem volt "asszony a háznál" ő sose főzött semmit se,folyton kenyeret,szalámit ettem. A szomszédok néha adtak főtt ételt.

A barátnőm mindenben segít,óvodában dolgozik. Mikor idekerült hozzám az apám mindig elutasította a főztjét meg mindent tőle. 24 éves vagyok,mamár szelektív hulladékgyűjtésben dolgozok jól keresek de a munka napi 12 óra alig vagyok otthon. Apámnak mégse jó semmi. Fával fűtünk apám azt mondta ő kifizeti ne adjunk most ki pénzt arra. Meghozták a fát , ma reggel össze akartam vágni de idehívott reggel apám egy alkoholista embert hogy az majd összevágja...a férfi meg itt kiabál hogy lusta disznó vagyok hogy nem vágok fát meg szegény öregember nem tudja stb... miért kell kekeckedni?

Apám folyton azt csinálja hogy pletykálgat ránk hogy mi nem foglalkozunk vele holott az én pénzemből etettem őt is! Mit tegyek már vele?



2020. febr. 15. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ismerős, ezzel senkit sem tudsz csinálni.

Ha jól keresel nem tudtok album a menni?


Az alkeszhou menj ki, és oszd ki.

Azért kapja a pénzt, hogy osszevagja a fát. Fogja be a száját.

2020. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Hova lett a 4 gyerekes c. nő?

Vagy azok is ott élnek és most már 8-an vagytok egy kupacban? Mert akkor megértem, hogy ez sok(k) egy 72 éves embernek.

A fával kapcsolatban meg a bizonytalan "akartam" és a magyarul elmondás között - majd én felvágom a fát apa! - baromi nagy a különbség.

Ettől függetlenül, ha te olyan nagyon akartad volna felvágni azt a fát, akkor kirúgod az alkoholistát, aki az udvarotokon ordibál rád és felvágod a fát! Ráadásul az ingyen lett volna.

2020. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Barátnőddel költözzetek külön. Apád gondolom azért utasítja el a barátnődet, mert ennyi idősen nehezen viseli a változásokat, egy új ember a házban pedig elég sok alkalmazkodás igényel. A többit nem tudom miért csinálja, házsártos öregembernek tűnik. Ami nem megy azt nem kell erőltetni szerintem, két fizetésből meg tudjátok oldani az elköltözést. Maximum visszajártok segíteni ha úgy van.
2020. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
fogd be fát hasogatni.47 évesen csinált téged?jó helyre ment lakni az óvónő barátnőd,mondjuk gyakorolhatja a szakmáját nálatok is a kis purdékon.
2020. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A romák már nagyon régóta nem élnek velünk
2020. febr. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!