Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet hogy az apám nem is az...

Lehet hogy az apám nem is az apám volt?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjem el. Édesapám meghalt 8 éve betegségben. Azóta van egy nevelőapám, ők anyuval egészen kiskorúak óta ismerik egymást. És most egyre gyakrabban veszekednek. Egyik nap éjjel felebredtem rá és hallottam miket vágnak egymás fejéhez. A nevelőapám mondataiból kihallatszott hogy az '' Xyt is megcsaltad''(itt az elhunyt édesapám nevét mondta) meg egyszer ne volt rúgva nevelőapám, és én pont kérdeztem anyut hogy kinek a szemét örököltem, mert sem anyaet, és apának se ilyen volt. Aztán neveloapum elkezdte motyogni hogy kérdezd meg anyádtól vagy apádtol. (nem pontosan így, nem emlékszem már, de félreérthető volt) erre anyu kiabált vele hogy hagyjál már a hülyesegeiddel. Ezek már kicsit régebben történtek és akkor még túl kicsi voltam hogy felfogjam mirol is van szó, de azóta sokat gondolkodtam ezen.. Anyát egyszer kérdeztem annyit mondott hogy Jaj, dehogy is ne hidd el ennek egy szavát se.'' de a részeg ember igazat mond nem? Meg hát már nem egy ilyen mondat volt..

Mit csinálnatok a helyemben?



2020. febr. 18. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak féltékeny. Az én szemem barna, férjemé zöld a gyereké meg kék... Mégis az ő fia. A szemszín származhat nagyszülőktől is.
2020. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szeretted őt, és jóarc volt, akkor tarthatod az apádnak genetikától függetlenül.
2020. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Anyukád maga sem tudja, hogy ki az apád :D Maunika Show!
2020. febr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy anyád félrekúrt, még lehetsz az apád fia.
2020. febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
És kinek és mitől lenne jobb, ha kiderülne, hogy a szomszéd utcában lakó Karcsi bácsi a vér szerinti apád, akinek azóta békés családi élete van...
2020. febr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a hyeledben hagynám a dolgot és továbbiakbannazt a személyt kezelném édesapaként, akit eddig, aki már nincs köztünk. A nevelőfater részeg hebrákolásának semennyi hitelt nem adnék.
2020. febr. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
amúgy minek van valaki olyan nővel aki össze-vissza csalta az exét
2020. febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán bihcs arról szó, hogy a kérdezö anyja megcsalta volna a férjét, a nevelöapa gyerekkori ismerös csak.

Az egész a kérdezö fejében lévö kitalált dolog, a szokásos tinihiszti, hogy nem a szülei a szülök!

2020. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha él még apai nagyszülő, nagynéni/nagybácsi vagy unokatesó, akkor DNS teszttel kideríthető.
2020. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!