Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mennyire "normális"...

Szülőként mennyire "normális" azt érezni, hogy egy csomó mindenről le kell mondani?

Figyelt kérdés
...a család miatt.
2020. febr. 24. 11:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

Bárhogy kerülgetjük a forró kását , és tabu téma, iszonyú áldozat , föleg pénztelen nöknek , utána egy olcsó arckrémre se telik , kivágja a fát a lába alól a nö ezzel , de totál

Ne szépitsük . Csúnya kimondani , de ez van, gazdag nönek van pénze dajkára , edzésre , szépészeti , helyrehozó mütétekre , a többi vagy szerencsés , vagy eláshatja magát

2020. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

Azt nem tettem hozzá, hogy én is és a férjem is jól keresünk, nem kevés megtakarításunk van, így az "anyagi nehézségek" oldaláról nem tudok nyilatkozni.

20-as voltam.

2020. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Elsősorban a nyugalmáról mond le az ember ha gyereket vállal! Ahogy megfogan, onnantól kezdve aggódás az ember élete! Azt szoktam mondani,hogy az embernek ahány gyermeke, annyi élete van! Bennük "folytatódunk",ez minden lemondást megér!
2020. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%
Egy nő kb. mindenről lemond ha gyereke születik,nem is értem minek vállalják.
2020. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
27%
Mert ha nem vállalnák, akkor te sem lennél!
2020. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%
És akkor mi lenne ha nem lennék? Nagy veszteség lenne a világ számára,pont akkora,mint ha te nem lennél,utolsó.
2020. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt állítja, hogy nem jár semmilyen lemondással, az vagy hazudik, vagy teljesen hülye.
2020. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom van egy pár magyar anya aki lepontozta azokat a válaszokat amik arról szólnak, hogy lemondással jár a gyerekvállalás! Glóriát a fejük felé,ismerek egy párat a környezetemben! Az ő gyerekük soha nem sír, végig alusszák az éjszakát, anyuka két tepsi sütemény készítés közben megköt egy kis kardigánt,persze folyamatosan foglalkozik a gyerekkel, és mind emellett tökéletes feleségek is! Na,lehet pontozni!
2020. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!