Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoktatok hazudni a szüleiteknek?

Szoktatok hazudni a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Jegyekre, szerelemre és még sok másra gondolok itt. Most nagyon bűntudato van mert nem kicsit hazudtam a jegyeimről a szüleimnek, bár most ezt nem részletezném. Megnyugtatna ha valaki azt írná hogy szokot. :D

2020. febr. 26. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előfordul 1 pár kis hazugság az életben mert azt hisszük, hogy úgy jobb lesz. De sajnos az igazság mindig ki derül és akkor nagyobb a gáz.
2020. febr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én még az ötösöket se mondtam el itthon, a rosszakat meg pláne nem xd elektronikus napló se volt, nem tudták megnézni sehol, az évvégi bizimben meg 5 és 4 szerepelt. Azt szinte mindig elmondtam, hogy hová megyek, ha megkérdezték akkor felületesen elmeséltem mi volt, de nem ástam bele magam. Koleszos vagyok, a mély hétköznapi dolgaimat nem mesélem el nekik, mert nem rájuk tartozik, amit kell elmondok, de azt, hogy pl kedden este voltam egy buliban hajnalig azt nem mondom el, mert kiakadnának "miazhogybuliznijárszelhétköznapeste?" aztán jönne a "majdkibukszazegyetemrőléssemmiseleszbelőled" szöveg, ezt köszönöm, de kihagynám. A lényeget tudják, elég az is, nekem se mondanak el dolgokat.
2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!