Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindent a tanuláshoz...

A szüleim mindent a tanuláshoz kötnek?

Figyelt kérdés
Megkérdezem anyát, hogy elmehetek-e kozmetikushoz. A válasza nagyon egyszerű: majd ha javulnak a jegyeid! Apám dettó ugyanez: Apa, pénteken időpotom van körmöshöz. Apa válasza: Majd ha javulnak a jegyeid! És még nagyon sok példát tudnék mondani de egyszerűen mindent a tanulásho kötnek és már nagyon elegem van.

2020. febr. 26. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%

19es mellélőttél :-D Félmaratonokat futok, rendszeresen járok kozmetikushoz, masszázsra, fodrászhoz, szempilláshoz, szoláriumba. De emellett van 3 diplomám, és olyan fizetésem amivel egymagam is bőven el tudnám tartani a gyermekem valamennyivel átlag feletti színvonalon, ha úgy alakulna.


Viszont kamaszként igen is fontos a tanulás, hogy később ne a férjének kelljen állni a szépítkezéseit.

2020. febr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

Á, akkor Te prosti vagy. :D

Megmondták az előttem szólók némelyike.

Aki kozmetikushoz és műkörmöshöz jár az r@banc és prosti.


Én az ő hozzáállásukat tartom aggályosnak.

2020. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha mással nem lehet téged motiválni,csak ezekkel akkor mit csináljanak szerencsétlenek ? Fontos tanulni ,majd rájösz ,hogy ilyen mesébe illő fizetések amit Józsika keres 0 végzettséggel már 3 agysejttel csak a gyakorikérdések.hu-n léteznek,meg talán a való élet 1%-ában.
2020. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Huh, az én anyukámat... 20 éves vagyok, nem sokkal idősebb, mint a kérdező. A körmöst én kicsit feleslegesnek érzem, ha minden hónapban mész, a kozmetikus már kevésbé érzem annak. Ugyanis nő létemre sajnos nem jó bőrtípust örököltem, negyedévente szükséges elmennem kozmetikushoz, hogy kezelje az arcomat, otthon meg csak tönkre teszem, inkább szakemberre bízom. Körmöt meg évente 2-3 alkalommal, ha csinálok valami eseményre.

Ha bukdácsolna a lány akkor "megérteném" a szülőket, de ezek (inkább a kozmetikus) azért "természetes" dolognak kéne lennie. Ha még hetente eljárna bulizni és erre szólnák meg akkor teljes mértékben megérteném a szüleit. Most havonta 1-2 óra kozmetika nem vesz el annyi időt, mit tudna abban a max 2 órában megtanulni?

2020. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!