Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom már anyámékat. Mit...

Nem bírom már anyámékat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ebbe az évben nagyon elkezdtek szekálni. Apa állandóan azt hajtogatja, hogy lusta vagyok meg sose tanulok pedig mindenből ötös vagyok (kivéve matekból mert abból négyes). Egyébként meg szoktam sportolni is, hangszeren játszok, énekkarba járok stb... Szerintem nem ilyen a lusta ember. Meg mindig azza csesztetnek, hogy menjek fürdeni, pakoljam el a táskám, feküdjek le és ha mondom hogy hagyjanak már akkor balhé van. Kb. minden nap... Mit csináljak?

2020. febr. 26. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

“Meg mindig azza csesztetnek, hogy menjek fürdeni”

Nem lehet, hogy zavarja őket a szagod? Hetente hányszor fürdesz?

2020. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ööö kedves #1 válaszoló ezt a fürdéses dolgot nem igazán így értettem xd
2020. febr. 26. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Hány éves vagy?
2020. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem, nálatok ez a “menjél fürdeni” valamiféle metafora?
2020. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom azért mondják, hogy menjen fürdeni, hogy utána feküdjön le aludni.
2020. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hanem csak hogy ők akarják megszabni hogyan ossza be az idejét, Tehát ha anyuci azt mondja 7-kor fürdés, akkor 7-kor fürdés, kedves előző.
2020. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan mindenki ezzel "menjek fürdeni" - vel van elfoglalva. Pedig nem ez csak egy példa lett volna és nem ez a kérdésem fő témája....
2020. febr. 26. 20:37
 8/15 A kérdező kommentje:
#9 válaszoló elmegyek én magamtól fürdeni! De amikor hazaérek 18:30kor a különórákról és anyám már 19:00kor csesztet, hogy menjek már akkor kicsit kezd elegem lenni
2020. febr. 26. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Lehet csak fél, hogy későbbre már a többi lakó elhasználja az összes melegvizet
2020. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Légy egy kicsit tekintettel a szállásadóidra. Ők is emberek, szeretnének szexelni. Ha a gyerek még nem használta a fürdőszobát, nem ment el aludni, akkor az bizony a szülők nemi életét erősen zavaró tényező. Mert azért másnap nekik is kell menni dolgozni és szexuális feszültséggel menni a munkahelyre, abból csak gond lehet.
2020. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!