Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom már anyámékat. Mit...

Nem bírom már anyámékat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ebbe az évben nagyon elkezdtek szekálni. Apa állandóan azt hajtogatja, hogy lusta vagyok meg sose tanulok pedig mindenből ötös vagyok (kivéve matekból mert abból négyes). Egyébként meg szoktam sportolni is, hangszeren játszok, énekkarba járok stb... Szerintem nem ilyen a lusta ember. Meg mindig azza csesztetnek, hogy menjek fürdeni, pakoljam el a táskám, feküdjek le és ha mondom hogy hagyjanak már akkor balhé van. Kb. minden nap... Mit csináljak?

2020. febr. 26. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Bocsi hogy én is ehhez a fürdéshez szólok hozzá, de ezt tényleg megbeszélhetnétek hogy ki mikor szeretne menni. Meleg vízből ugye a legtöbb helyen nincs végtelen mennyiség, nálunk se nagyon tudna lefürödni egymás után 3-4 ember, max nagyon gyors zuhany. Lehet hogy ez okozza a problémát, kérdezd meg tőlük hogy miért ennyire fontos ez és miért nem jó ha 1-2 órával később mész csak fürdeni.


De amúgy a többiben teljesen igazad van. Nem kellene hogy ennyire pontosan beosszák az idődet. Meg úgy néz ki hogy eléggé maximalisták, próbálhatnál beszélni velük ezzel kapcsolatban is. Vagy legrosszabb esetben elengeded a füled mellett ha tudod hogy amúgy nincsen gond a teljesítményeddel.

2020. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem is szolitgattak anno, hogy menjek mar furdeni, hogy tudjanak utana aludni, ne zorogjek. En magamtol nem mentem volna el furdeni este 7kor, csak mondjuk 9 utan. Hany eves vagy? Nekem 18 eves korom utan kezdodott ez el jobban. "Miert mesz most le a baratokkal talalkozni, biztos drogoztok." "Miert nem mesz le a baratokkal talalkozni, biztos depresszios vagy." Miert akkor csinalom ezt, miert akkor csinalom azt. Suli utan jobb esetben csak este 7ig dolgoztam napi szinten, akkor vacsoraztam, akkor furodtem, akkor teveztem. En ezt meg egy masfel evig birtam, aztan elkoltoztem.
2020. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Én ha hazamegyek munkából, vagy egy hosszabb ideje csavargásból (vagy nálad a suli) első dolgom letusolni.

Lehet, hogy te nem érzed, de elég kellemetlen szagod lehet ha egy hosszú nap után hazamész...


Otthon mit szoktál csinálni, ha mind iskolai dolgoddal kész vagy?


Rendet tartasz magad körül?

A táskát hová rakod, h rád szólnak érte?


Ház/lakás körül szoktál csinálni kisebb-nagyobb segítséget?


Van saját szobád?

Hány éves vagy?

2020. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%

Hát nem tudom. Én is ezt csinálom, de az én gyerekem még csak 7 éves 😂

Nekem is ugyanez volt anyám amúgy csak pepitában. Túlzott kontrollmánia. 17 évesen hisztériás rohamot kapott ha nem azon a napon mostam hajat, amikor ő akarta, vagy ha a 2.50-es busz helyett a 3.10-essel mentem haza. Semmit nem tudsz vele csinálni. Én fősulira mentem, elköltöztem, azóta jóban vagyunk.

2020. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%

"Meg mindig azza csesztetnek, hogy menjek fürdeni, pakoljam el a táskám, feküdjek le.. "


Mi lenne ha a hazaérkezést követően elraknád a táskád? Időben elmennél fürödni és lefeküdnél amikor kell? Kapásból kilőtted a b@$zogatások 75%át...ja hogy az nem opció? Akkor semmi.

2020. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!