Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim túl sokat várnak el...

A szüleim túl sokat várnak el tőlem. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

9es vagyok egy jónak mondható gimiben. Az átlagom kerek négyes volt félévkor, év végén valszeg kicsivel rosszabb lesz. Nem tudják megérteni, hogy én ennél többre nem vagyok képes.. És aztmondják hogy majd mehetek 70 ezer forintért 3 műszakba dolgozni..Nemhiszem hogy 4es átlaggal gyárba mennék..

Meg hogy majd nem vesznek fel sehova. Mit mondjak nekik vagy mit csinaljak?


2020. febr. 28. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja valóban nem az átlagot kell nézni, hanem az érettségi tárgyakat.

Nem kell kitűnőnek lenni ahhoz, hogy egyetemre járhass, több ismerősömet is simán felvették kettes matekkal, csak nyilván eléggé limitált, hogy hány szakból válogathatsz.

2020. febr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Undorítóak az ilyen szülők. Teljesen megmérgezik a gyerek pszichéjét már ilyen fiatalon az idióta tévképzeteikkel.

Gondolom gőzük sincs az felsőoktatásról és az oda való bekerülésről.


Kérdező nehogy elhiggy nekik ilyen hülyeségeket h 70 ezer ft meg 3 műszak 4es átlaggal.


A kilencedikes jegyek tényleg ló$zärt se számítanak, csak tömik a fejed baromságokkal.


Ami gimiben tényleg fontos az a nyelvtudás\nyelvvizsga megszerzése.


Már most elkezdhetnéd a tájékozódást a munkaerőpiacról, piacképes egyetemi szakokról, egyetemi felvételiről.


Meglátnád h az élet eléggé máshogy működik mint ahogy a toxikus szüleid és a középiskolás tanárok gimi elején felvázolják neked. Ne higgy el mindent feltétel nélkül ezeknek az embereknek, mert megszívhatod.

2020. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!