Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem anyukámat, hogy sminkelhetek-e gothosan. Először igent mondott, aztán pár órával később elkezdte felsorakoztatni ellene az érveit, és most nem hajlandó világos választ adni. Mielőtt írnátok, tudta milyen a goth smink mikor igent mondott rá. Tehát, ha nemet akar mondani, akkor miért mond először igent? Ha meg nem akar nemet mondani, akkor miért mond először igent aztám viszakozik?

2020. márc. 4. 22:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A suliban egyébként nem lenne probléma, nem tiltják.
2020. márc. 4. 22:37
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Jó hogy ő tudja mert én nem. De biztos kinövöd addigra mire már nem kell engedélyt kérned.
2020. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Ez a goth stílus nem csengett már le 10-15 éve? Hidd el már akkor is vérciki volt.

Szerintem ezt gondold át újra.

2020. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igent mondott, csak elmondta az érveit ellene.
2020. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekell, hogy lecsengett-e vagy sem.
2020. márc. 4. 23:18
 6/14 Rodi91 ***** válasza:
42%

Nem szeretne "azért,mert azt mondtam" módon korlátozni,inkább észervekkel meg akar győzni,hogy ne tedd.De hát mindenkinek kell fiatal korában egy ciki korszak,amin majd pár év múlva csak nevetni fog.Inkább most lázadj,és csinálj ilyeneket,mint majd 30-40 évesen.


28n

2020. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Fúj,de jó hogy nincs gyerekem.Ez a stílus pont az utálatos dolgaim közé tartozik.Tiltanám.
2020. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neten utánanézett, látott képeket róla és elbizonytalanodott.
2020. márc. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először kérdezted, nem figyelt.
2020. márc. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a goth sminket finoman, ízlésesen csinálni, nem kell hullaszemeket festeni. Nagyon szép megoldások vannak. Nyilván nem csúnyára akarod sminkelni magad. Mutass neki pár jó megoldást, vagy sminkeld ki magad így otthon, és mutasd meg neki, mire gondoltál, és akkor megmondhatja, mivel nem ért egyet belőle.
2020. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!