Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudhatok páromra ezért?

Haragudhatok páromra ezért?

Figyelt kérdés

Bőven középkorú hölgy vagyok,vannak betegségeim amikkel alapesetben sokáig el lehet élni.Már bejött Magyarországra ez a koronavírus,félek ha elkapom akár végzetes is lehet.

Páromnak és nekem nem közösek a gyerekeink.Az ő fia Budapesten egyetemre jár.Na most én úgy gondolom szólnia kellene fiának hogy ne jöjjön látogatóba mert esetleg mi is elkaphatjuk a vírust.Párom nem érti hogy gondolom ezt,én meg azt nem értem miért kockáztatja a bajt,amit pár hét fiával való kapcsolat szünettel el is lehetne kerülni.Hiszen ott az internet,telefon.Mit gondoltok erről?


2020. márc. 10. 14:07
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Azert ez eros tulzas...
2020. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Haragudhat. Sokan járnak vidékről Pestre, dolgozni, tanulni. Velük mit csinálnál?
2020. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

Gyakorlatilag nem tudok úgy utcára menni, hogy nem találkozzak turistaval, vagy olyannal aki más városban tanul, más városban dolgozik mondjuk nem is akarok.

A ferjeddel azért beszélsz? Ha kilép az utcára bárkivel találkozhat :O mert gondolom te ki se mozdulsz a lakásból.

2020. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom már be is vásároltal karantén idejére.

Én is középkorú nő vagyok, az immunrendszerem pont fordítva működik


De pont nem érdekel ez a vírus.

Nem befolyásolja a minden napjaimat.


Ha menni kell akkor menni kell.

Mi van ha holnap osszetorom magam az autóval?

2020. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%

Ja a kérdésedre a válasz, én tőlem nyugodtan haragudj rá.

Nekem mindegy.

2020. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
Én mondjuk biztos megkernelek a párod helyébe, hogy menj el egy szállodába vagy a szuleidhez vagy igazából bánom is én hova amíg otthon van a fiam mert ugye te félsz, neked van gondod nem a fiúnak.
2020. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Én hiába mennék el otthonról,a párom elkaphatja fiától.Tehát nekem tovább adja.Hiszen Pesten már több diák vírusos.Szerintem kisebb baj,nem találkozik fiával 1-2 hónapig,a fiatalok erősek.De idősebb korban nagy baj lehet ha elkapjuk.
2020. márc. 10. 14:39
 8/50 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, ez nagyon gáz! Gondolom nem Vuhanban jár egyetemre szerencsétlen srác, de te már azt is megtiltanád, hogy hazautazzon a saját apjához :o

És ha ez a járvány még hónapokig eltart? Akkor haza ne menjen akár nyárig?

Amúgy gondolom te tipikusan olyan vagy, aki már be is spájzolt, és most miattad nem kap egy zacskó rizst sem az, aki csak az aznapi ebédhez venne ezt-azt🤬

Ennyi erővel senkivel ne találkozz, ne menj dolgozni, ne menj boltba, hiszen honnan tudod, hogy nem volt pl külföldön vagy valakije nem volt külföldön? Jesszus

2020. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem túlzó az aggodalmad, és a párod akkor is figyelembe vehetné az érzéseidet, ha túlzónak találja. Azért vagytok egy pár, hogy figyelembe vegyétek a másikat. Ne haragudj meg rá, inkább higgadtan próbáld meg átbeszélni vele az aggodalmaidat, és valamilyen jó megoldást kitalálni.
2020. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
98%

Egy két hónapig te is kibirod nélküle ha a fia kibírja ha elmész és ez idő alatt nem találkozol vele nem leszel megfertőzve és szegény gyerek is láthatja az apját

Win-win helyzet mindenki csak nyer

2020. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!