Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudhatok páromra ezért?

Haragudhatok páromra ezért?

Figyelt kérdés

Bőven középkorú hölgy vagyok,vannak betegségeim amikkel alapesetben sokáig el lehet élni.Már bejött Magyarországra ez a koronavírus,félek ha elkapom akár végzetes is lehet.

Páromnak és nekem nem közösek a gyerekeink.Az ő fia Budapesten egyetemre jár.Na most én úgy gondolom szólnia kellene fiának hogy ne jöjjön látogatóba mert esetleg mi is elkaphatjuk a vírust.Párom nem érti hogy gondolom ezt,én meg azt nem értem miért kockáztatja a bajt,amit pár hét fiával való kapcsolat szünettel el is lehetne kerülni.Hiszen ott az internet,telefon.Mit gondoltok erről?


2020. márc. 10. 14:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
49%
A sima influenzától nem félsz?
2020. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
25%

Sima influenzánál nem szorul kórházi kezelésre a betegek 20 százaléka, lélegeztetőgépre meg a 10 százaléka.

Mit nem lehet megérteni azon, hogy krónikus beteg?

Kutya közelessége lenne az itteniek szerint megdögleni, csak mert a férj kölykéről van szó?

2020. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben is volt két fertőzött. Akkor ne menjen a maradék 200 ezer ember innentől fogva munkába, suliba?

Kicsit túlzás amit írsz. Egy 1 milliós városban volt eddig 10 fertőzött. Azért ez nem annyira durva arany, hogy minden pestitől felni kelljen.

2020. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem mért kell támadni a kérdezőt, teljesen jogosan fél, főleg ahogy írta még beteges is. Idős nagypapám szintén megkért minket, az egész családot, hogy ne haragudjunk, de ne látogassuk meg mostanában, amíg ez le nem cseng, szegény már idős, beteges, természetes hogy fél. A boltba is mást küld le bevásárolni. És most attól függetlenül ki szerint jogos a félelem, ki szerint nem, mi tiszteletben tartjuk a kérését
2020. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó, a te nagypapád idős és a boltba sem rohangál... míg a kedves kérdező “hölgy” vígan vásárol, csak a párja fiàval van gondja és még azt is kihangsúlyozz, hogy őt több jog illeti mert egy háztartásban lakik a párjával... rohadt ellenszenves.
2020. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, és szerinted a nyírség az egy olyan misztikus hely, ahova nem járnak emberek csak aki ott él? Más rokona is élhet/tanulhat a fővárosban, azok meg ugyan úgy jöhetnek mehetnek BP meg vidék között, és bárkinek átadhatják a vírust. Szóval a nagy elővigyázatosságod pont semmit nem ér. Elmész a szomszéd Mariska mellett a boltban, az meg kitudja kivel találkozott azelőtt.

Majd ha elrendelik hogy senki nem hagyhatja el a lakhelyét, és csak dolgozni járhat be (feltéve ha nem tudja otthonról) lásd az olaszoknál, akkor lesz alapja ennek az elméletnek amit fejben legyártottál.

2020. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
24%
Oké, de mire elrendelik hogy senki nem futkozhat semerre arra már régen hatalmas lesz a járvány. Nem értem miért baj az ha valaki elővigyázatos, a férje fia már nagy, saját családja van, ha lenne pici gyerek és mondjuk ő kérné meg az apjáékat hogy elővigyázatosságból ne menjenek egy darabig akkor az is baj lenne? Itt kapásból ha valaki azt írja hogy ő a “mostoha” már csak gonosz banya lehet, mindegy mit csinál
2020. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó neked gyenge a felfogásod? Épp ez a lényeg, hogy ez nem elővigyázatosság. Mivel még nem rendelték el, hogy senki nem mehet sehova, így nem tudhatja kitől mit szed össze. Nagy mellénnyel kitiltja a "gyereket" otthonról, de a szomszéd Mancikával leáll csacsogni, csak azért mert ő nyírségi? Nagy logikára vall.

Akkor zárkózzon be ő is a házba és senki se be, se ki. Tegye magát karanténba. De amíg nem teszi, addig ne hozzon már szabályokat, aminek semmi értelme.

2020. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
29%
Mért hol írta a kérdező hogy mászkálgat jobbra balra meg csacsog a szomszéddal?
2020. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha aktív korú dolgozó ember feltehetőleg nem a 4 fal közt ül egész nap.

Vagy te a vírus miatt nem állsz szóba az ismerőseiddel?

2020. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!