Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudhatok páromra ezért?

Haragudhatok páromra ezért?

Figyelt kérdés

Bőven középkorú hölgy vagyok,vannak betegségeim amikkel alapesetben sokáig el lehet élni.Már bejött Magyarországra ez a koronavírus,félek ha elkapom akár végzetes is lehet.

Páromnak és nekem nem közösek a gyerekeink.Az ő fia Budapesten egyetemre jár.Na most én úgy gondolom szólnia kellene fiának hogy ne jöjjön látogatóba mert esetleg mi is elkaphatjuk a vírust.Párom nem érti hogy gondolom ezt,én meg azt nem értem miért kockáztatja a bajt,amit pár hét fiával való kapcsolat szünettel el is lehetne kerülni.Hiszen ott az internet,telefon.Mit gondoltok erről?


2020. márc. 10. 14:07
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Én hova mennék tartósan?Ez az otthonom.A fia meg Pesten lakik,van párja.
2020. márc. 10. 14:55
 12/50 anonim ***** válasza:
79%
Én megkérnélek, hogy húzzál el valahová az életemből, bár hülyékkel eleve nem állnék össze
2020. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
96%

Ez tényleg baromira túlzás.

Haragudhatsz rá, ha akarsz, viszont egyáltalán nem jogos. Bárhonnan össze lehet szedni a vírust, munkába menet, a boltban, az utcán, bárhol. A fiú a gyermeke, természetes, hogy nem tiltja meg neki, hogy jöjjön.

2020. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
39%
Beteg ribizli! Végre van okod eltíltani a párod a gyerekétől! Más okod nem volt rá! Pusztulnál mellőle az biztos!
2020. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
20%
Mellőlem..
2020. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párod fia iráni diák, akkor megértelek.
2020. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Mi a nyírségben lakunk itt még nincs vírus.Pesten igen.
2020. márc. 10. 15:34
 18/50 anonim ***** válasza:
98%
És ha neked lenne gyereked, de a párod lazán közölné hogy ne merjen odamenni, mert valami fertőzést még bevisz a végén neked hogy esne? Itt a párodnak van oka haragudni, nem neked.
2020. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
99%

Ha elmész a boltba, vagy elmész az orvoshoz a szokásos gyógyszeredet felíratni, már akkor bárkitől elkaphatod a koronavírust. Nagyon túl parázod a dolgot, hiszen bárhol, bárkitől el lehet kapni.

AMit tenned kell ha azt akarod, hogy ne kapd el a vírust, hogy sűrűn mosol jó alaposan kezet, legalább 20 másodpercig úgy, ahogy az orvos szokta műtét előtt. Ha kint vagy az utcán ne érj az arcodhoz, orrodhoz, szemedhez, szádhoz. Ha bármit megfog lakáson kívül hazsnálj kézfertőtlenítőt. Vagy kézmosás. Attól, hogy a fia meglátogat még nem fog fertőzni. Cseppfertőzés útján terjed, így ha jön a fia, ne puszild meg..

Nem tudni meddig tart a koronavírusos járvány, de ha mondjuk 1-2 évig akkor addig ne menjen?

Ne parázd túl.

Mondom ezt úgy, hogy súlyos asztmásként nekem veszélyesebb lenne mint egy egészséges embernek

48/N

2020. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
98%
Én is bőven középkorú nő vagyok, hetente többször járok, dolgozom Pesten, de eszemben sincs ezt túlgondolni. Lehet, hogy a bolt, az utca ahol megfordulsz, tele van olyan emberekkel, akik voltak Pesten, az áru olyan helyről érkezett, ahol sok-sok ember megfogdosta, stb, stb. Ez a vírus ellen nem tudsz úgy védekezni, hogy hermetikusan elzárod magad, de természetesen azért lehetsz óvatos.
2020. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!