Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érthető a szüleim...

Szerintetek érthető a szüleim viselkedése?

Figyelt kérdés
Fél éve Angliában dolgozom, és nemrég felhívtam a szüleim, hogy érdeklődjek irántuk, de nagyon ellenségesen beszéltek velem. Történt ugyanis, hogy mielőtt kijöttem felhalmoztam egy kis adósságot, 4 munkatársamtól kölcsönkértem összesen 300ezer forintot. Hirtelen kaptam itt alláslehetőséget, és muszáj volt azonnal utaznom. Így nemtudtam visszafizetetni a kölcsönt, és kollégák a családomtól követelték a pénzt. Apám végül mind kifizette, és nagyon haragszik rám, mert szerinte megszégyenítettem. Azt mondta, hogy addig ne hívjam, és haza se merjek menni amíg minden kollégától bocsánatot nem kérek. Oké, tudom, hogy nem volt szép, hogy adósággal a hátam mögött eljöttem, de apámnak mi köze hozzá? Hol van feltétel nélküli szülői szeretet?

2020. márc. 12. 14:54
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én nem kértem, hogy fizessék ki helyettem. Csak apám ilyen régimódi konzervatív termeszétű, aki szégyenli ha a családja ilyen ügyekbe keveredik, és inkább kifizette, csak hogy ne legyen rossz híre. Amúgy meg nem történt volna semmi, ha nem fizet, mert nem volt nyoma a pénznek.
2020. márc. 12. 15:29
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni, ha ezek után hozzád se akarnak szólni. Tényleg szégyen számukra, hogy egy ilyen semmirekellő piti tolvaj a fiuk.
2020. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán idegesítette hogy őt zaklatják a te hülyeséged miatt? Nem értem eleve hogy néhány ember hogy tud ilyen nagy összegeket kölcsön kérni majd csak úgy "elfelejteni", te arra nem gondoltál hogy essetleg a volt kollégáidnak is kellene a pénz? Én ha 1 ezrest is kérek kölcsön az az első gondolatom hogy vissza adjam. Angliából is simán lehet utalni pénzt, nekem az jön le te nem akartad vissza fizetni. Igaza van apukádnak ez nagyon gáz és megszégyenítő ha nem rendezed az adosságod, főleg ilyen nagy pénzekkel.
2020. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt nyoma a pénznek? :) Te egyáltalán nem akartad kifizetni sem, igaz? Ha ekkora patkány lenne a kölyköm, én sem állnék szóba vele!
2020. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Hejjj de patkány vagy te... Remélem ha hazamesz azért meggyepálnak
2020. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Elérhetőségeidet tudták a kollégák vagy csak úgy szó nélkül leléptél? Bár olymindegy, "nem volt nyoma a pénznek" "úgyse lett volna semmi" - tehát nem akartál fizetni. Kisegítettek, de nem akartál fizetni...

Van egy olyan érzésem hogy a napi munkaügyes Balázska áttért ide és most itten kezdenek burjánzani az indulatokat felkorbácsoló kitalációk, összerittyentett sztorik. Hopsz, munka itt is van... Ez tutkó Balázska.

Jelenteni kellene a kérdést.

2020. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt kollégáid helyében nem apádat zaklattam volna, hanem az új munkáltatódnak elmeséltem volna,hogy mekkora egy patkány vagy. Undorító, hogy vannak ilyen emberek, mint te.
2020. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem valós a sztori, csak napi hőbörgést, vitát generáló kamu. Jelenteni érdemes, ne éljétekbele magatokat. Kitalált a sztori.
2020. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van ha egy becsületes embernek becstelen a gyereke. Szégyenli, és inkább fizet minthogy bemocskolja a családját .
2020. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Apád és anyád becsületes emberek,te hírből sem ismered mi az a becsület ... csak höbölögni tudsz
2020. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!