Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érthető a szüleim...

Szerintetek érthető a szüleim viselkedése?

Figyelt kérdés
Fél éve Angliában dolgozom, és nemrég felhívtam a szüleim, hogy érdeklődjek irántuk, de nagyon ellenségesen beszéltek velem. Történt ugyanis, hogy mielőtt kijöttem felhalmoztam egy kis adósságot, 4 munkatársamtól kölcsönkértem összesen 300ezer forintot. Hirtelen kaptam itt alláslehetőséget, és muszáj volt azonnal utaznom. Így nemtudtam visszafizetetni a kölcsönt, és kollégák a családomtól követelték a pénzt. Apám végül mind kifizette, és nagyon haragszik rám, mert szerinte megszégyenítettem. Azt mondta, hogy addig ne hívjam, és haza se merjek menni amíg minden kollégától bocsánatot nem kérek. Oké, tudom, hogy nem volt szép, hogy adósággal a hátam mögött eljöttem, de apámnak mi köze hozzá? Hol van feltétel nélküli szülői szeretet?

2020. márc. 12. 14:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
"Nem valós a sztori, csak napi hőbörgést, vitát generáló kamu. Jelenteni érdemes, ne éljétekbele magatokat. Kitalált a sztori." Gyanakvó szoktam lenni, de testvérem ugyanezt csinálta. Gondoljátok el, lelépett szépen. Mindenkinek elő lett adva, hogy ő milyen jó arc kimegy külföldre dolgozni, végre kezd magával valamit. Majd anyámat és apámat hívogatta ordítva két ismerőse is. Nagyon becsületes, idősebb emberek, megalázó volt nekik. Ha igaz, amit a kérdező ír, akkor valószínű elsumákolta a dolgot és nagyon jól tudta, hogy a családjának a rovására csinálja ezt.
2020. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés nem kamu akkor egy igazi $z@rházi tróger vagy. Mindenféle mosakodásod meg "hirtelen kellett kijönni" magyarázkodásod ellenére.
2020. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hazug vagy és tolvaj. Nem is értem mi lehet apádék baja.
2020. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
De gyökér vagy! 😂😭
2020. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, és fél éve Angliában dolgozol, miért nem fizetted vissza mondjuk két hónap után?! Gondolom eltüntél és nem voltál elérhető a kolegáidnak így a szüleiden vasalták fel a pénzt, ha így volt tényleg egy szarjankó vagy, én is szégyelnélek apád helyében
2020. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hallod,te nagyon gyökér ember vagy. A munkatársaid kihúztak a szarból,mert pénzt adtak neked,így megbíztak benned. Te ezzel alattomos módon visszaéltél. Ráadásul apádra hárítottad a felelősséget. És ezek után még te panaszkodsz?

Én most apád helyében most végrendeletet iratnék,és nem hagynék rád semmit. Nem az összeg miatt,amit felhalmoztál,hanem a becsület miatt,amit a saját szüleidnek nem adtál meg. Szégyeld magad.

2020. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem reagál a kérdező, ilyenkor azt élvezi, hogy milyen válasz-özönt indított el sztorijával.
2020. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanaz a troll, aki tegnap kérdezte, hogy a nővére jogosan kiabál e vele, amiért ecettel takarít vagy mi volt az.
2020. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a szüleidet. Amellett, hogy természetesen illő módon meg kellene köszönnöd hogy kihúztak a szrból, vissza is kellene nekik fizetned az adósságaidra fordított pénzt, kamatostól. Angliai munkából biztos jobban telik mint egy magyar fizetésből.
2020. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!