Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa most akar dolgozni menni,...

Apa most akar dolgozni menni, mit tehetnék hogy megállítsam?

Figyelt kérdés

Az van hogy elvállalt egy alkalmi munkát, négyszer megy összesen, 24 órába. Nem lenne semmi bajom, de majdnem 70 éves, és baromira féltem, gondolom nem kell kifejtenem hogy miért. Biztonsági őr munkáról van szó. Nem akarom hogy menjen, de anya nem is próbálta lebeszélni, szerintem nincs tisztában azzal ami történhet. Négyen vagyunk, két embernek van saját keresete, nem vagyunk gazdagok, de szegények se, ezért nem értem, ennyire csak nincs szükség pénzre hogy apa dolgozni menjen...

Holnap korán kel és felkelek vele, megpróbálom lebeszélni. Szerintetek mivel érveljek? Nagyon jól jönne minden segítség:((



2020. márc. 15. 23:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem barátaimmal, és megnyugtattak ők is. Köszönöm a segítséget nektek <3
2020. márc. 16. 10:16
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

le ne beszéld, basszus, ő csinálja jól, most kell még dogozni, amíg lehet és szabad, minél nagyobb tartalékot felhalmozni, bevétel nélkül belegondoltál már, hogy fogtok ad abszurdum hónapokig élni?

örülj neki hogy még van munkája, nálunk az egész család a turizmusban, kereskedelemben, úgyhogy most gőzerővel pitizünk a biztonsági őri meg eladói kisegítői posztokért...

2020. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!