Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az rendben van ha anyám...

Az rendben van ha anyám elhallgat előlem dolgokat?

Figyelt kérdés

Anyámmal rossz volt a kapcsolatunk mert egész gyerekkoromban apámmal veszekedtek és nem jutott ideje velem foglalkozni.

Az utóbbi időben azon dolgozott hogy jó kapcsolatunk legyen és ma véletlen kiderült hogy egy éve befektetett sok pénzt építkezésbe Pesten.

Ezen én kicsit felkaptam a vizet mert az utóbbi egy évben mindent de mindent megbeszéltünk és egy nagyon lényeges radikális dolgot elhallgatott előlem. Szerintem ez elég nagy hazugság.

Mit gondoltok?


2020. márc. 24. 15:17
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
56%
Meglepetést akart neked.
2020. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem, ő magának fektetett be ingatlanba, egyáltalán nem célja vele semmilyen meglepetést okozni vagy anyagilag támogatni. Félre ne értsd..nem várnám el de szerintem megérdemeltem volna, hogy közölje a befektetés tényét ha már azt is közni hogy milyen cipőt vett melyik héten.
2020. márc. 24. 15:25
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem köteles beavatni a pénzügyeibe, nem tartom jogosnak a felháborodásod.
2020. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor mire fel akar jobb kapcsolatot, ha nem avat be az életébe?

A felszínes dolgokról órákig tud beszélni de én az utóbbi évben mindent elmondtam neki, személyes, anyagi dolgokat is.

2020. márc. 24. 15:28
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy, hogy érint téged ez a befektetés? Van valami megállapodásotok ami szerint tartozik neked vagy anyagilag támogat, amire nézve ez kockázatot jelent? Vagy valamilyen módon közösek a pénzügyeitek, nála élsz és közösen tartjátok fenn a háztartást, közös kasszátok vagy megtakarításaitok vannak, bele akartok vágni valami agy közös projektbe - házfelújításba mondjuk?
2020. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, közvetlenül nem érint. De félreérted a helyzetet. Nem azzal van a bajom, hogy befektet mert örülök neki, hogy gondol a nyugdíjas éveire, de nem esett jól, hogy ezt eltitkolta előlem. Én nem titkoltam el előle semmit.
2020. márc. 24. 15:34
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, hány éves vagy...??? Te mit szólnál, ha Anyád írna ki hasonló kérdést (fordított felállás esetén) rólad???
2020. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló: nem írna ki ilyet, mert nem titkoltam el előle semmilyen anyagi lépésemet. Általában közösen megvitattuk és örült, hogy beavatom.
2020. márc. 24. 15:35
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

Én megértelek.

Helyedben lennék, ezentúl én sem mondanék el neki mindebt.

Neki sem kell mindenről tudnia ezek után.

A kapcsolatotok felszínes.

2020. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abból, amit írtál "azon dolgozott, hogy jó kapcsolatunk legyen" az jön le, hogy nem álltok túl közel egymáshoz. Nekem ilyen helyzetben nem fura, hogy nem mond el mindent.

Nem hazudott, nem mondta el. Én meglepődnék, ha anyukám venne egy ingatlan a tudtom nélkül, de mi közel állunk egymáshoz. Valószínűleg én lennék az első, akinek kikéri a tanácsát.

De valahogy úgy érzem, hogy ti vagytok egyébként sem olyan jó kapcsolatban.

2020. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!