Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok apa a lánygyereknek miért...

Sok apa a lánygyereknek miért nem örül?

Figyelt kérdés

Van olyan aki szinte belebetegszik hogy nem fia született, a lányára úgy tekint mint valami kötelezően ellátandó dologra, de akár egész életében nem akar érzelmileg közel kerülni a saját lányához.


Nem beszélget vele, csak a kötelező anyagi dolgokkal ellátja mint ahogy a kutyának is enni kell adni. És ordítva elhajtja a lánya udvarlóit.


És ennyi a lányával a kapcsolata.


Hogy lehet ilyen apának lenni?



2020. márc. 28. 14:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2%
En is ilyen vagyok. Na es?
2020. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

# 1


Mi az amiért nem tudsz örülni a lányodnak?

2020. márc. 28. 14:47
 3/35 Metionin ***** válasza:
90%
Az ilyen emberek szerintem önmaguk folytatását akarják létrehozni gyerek címén. Figyeld meg, ha ilyen embernek születik fia, (vagy anya esetén lánya) a saját nevüket is szokták neki adni. Csak azt nem értem, hogy nem gondolnak bele még az elején hogy egy gyerek az bizony lehet fiú is meg lány is és ezt baromira a véletlen dönti el. Aki nem tud belenyugodni ebbe, az inkább ne vállaljon gyereket mert mi van ha nem olyan nemű lesz mint amilyet akart. Akkor neki is szar lesz meg a gyereknek is, rosszabb esetben az illető addig csinálja a gyerekeket amíg meg nem kapja a kívánt neműt, a többi meg le lesz szarva.
2020. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
5%
Sok férfi nem tud mit kezdeni egy kislánnyal. Mit csináljon vele, Barbiezzanak?
2020. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Például. Az én apám a nulladik naptó
2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
l gondomat viselte, játszott velem, eljátszottunk meséket, beöltöztünk, mesélt nekem, még fociztunk is.
2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

# 4


Igen, ha kell barbizzon a kislányával. Egy igazi apa, igazi férfi megteszi.

2020. márc. 28. 15:40
 8/35 anonim ***** válasza:
18%
Ên pont, hogy lányt szeretnék majd. Fiúval nem tudom mit kezdenék, lányos apa lennék inkább. De a második gyereknek kérhetõ a neme, csak az elsõnek nem. Ha lányt akarsz, akkor az orvosok megoldják neked.
2020. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

# 8


Kérhető? Ez vicc?

2020. márc. 28. 15:50
 10/35 anonim ***** válasza:
5%
Nem vicc, vagy 8 éve olvastam róla.
2020. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!