Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok apa a lánygyereknek miért...

Sok apa a lánygyereknek miért nem örül?

Figyelt kérdés

Van olyan aki szinte belebetegszik hogy nem fia született, a lányára úgy tekint mint valami kötelezően ellátandó dologra, de akár egész életében nem akar érzelmileg közel kerülni a saját lányához.


Nem beszélget vele, csak a kötelező anyagi dolgokkal ellátja mint ahogy a kutyának is enni kell adni. És ordítva elhajtja a lánya udvarlóit.


És ennyi a lányával a kapcsolata.


Hogy lehet ilyen apának lenni?



2020. márc. 28. 14:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%
"Szerintem ma már nincs sok ilyen apa. " Én meg csak ilyeneket látok. De úgy látszik rossz helyen élek. Felénk az a jellemző, hogyha egy lány megnéz magának egy pasit, az egyből ku.rva az apjának, ha a fiú végigkeféli a fél falut, akkor meg megveregeti az apuka a vállát...
2020. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%

Egy kisfiam és egy kislányom van. Másmilyenek, de mindkettőjükért élek-halok.

Azokkal értek egyet, akik azt írták, hogy ma már nemigen vannak olyan apák, akik neme szerint különbséget tennének a gyerekeik között. Az én környezetemben (rokonság, munkatársak, ovistársak szülei) az apák alapvetően mindegyik gyereküket szeretik.

2020. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintetem aki ilyen apa, mint amit leírtál, az a fiával se lenne sokkal jobb. Mi apánk is mindig a szemünkre vetette, hogy fiút akart. (3-an vagyunk lányok) De szerintem a fiával se törődött volna többet, max neki nem veti a szemére, hogy fiút akart.
2020. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

# 24


Ó basszus! Ez annyira szomorú, hogy éreztétek ilyenkor magatokat?

2020. márc. 28. 22:48
 25/35 anonim ***** válasza:
9%

Én azért nem szeretnék gyereket mert ha lány lesz esélyes, hogy nem a kultúrált rétegben lévő udvarlói lesznek. Magamból kiindulva, mert egy rendes, kedves, szabálykövető ember vagyok , nem káromkodok, szépen beszélek, nem nézek le senkit. Mégis egyedülálló vagyok, és kórnyezetemben hasonló férfiak is ezt látják s érzik, hogy a lányoknak a rosszfiú kell. Orvos-ügyvéd házaspár rokont épp egy hete fenyegette meg a lányuk barátja, hogy ha nem engedik a szerelmüket kivégzi őket, és isis-es videót is küldött. Aztán láttam facebookon tegnap, hogy szépen smaciznak. Nem tudon, ha bárki megfenyegetné a szüleim , azzal nem csókolóznék, bár férfiú vagyok, lehet én nem értem.


De az unokatesómat az exe azért hagyta el mert unalmas volt, most egy sittes sráccal van.


Ezekbe belegondolva, inkább nem is létesítek kapcsolatot, nehogy véletlen legyen egy gyerek aki miatt aggódhatok.

De ez az én véleményem.

2020. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
en lanyokat szeretem volna helyete ket fiu szuletett
2020. márc. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%

Kedvenc dumám,hogy a férfiak nem tudnak " mit kezdeni " a lányokkal,sem a csecsemőkkel,teljesen normális ,hogy le sem sz.rják őket majd pár év múlva csodálkoznak,hogy nem alakult ki semmilyen kapcsolat köztük :D

Egy valós és nagyon szomorú probléma,hogy az emberek nagy része ,még mindig ész és EQ nélkül szaporodhat ..

2020. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik apa akar kimondottan fiút sok ara örül a lánynak is. amelyik nem az nem is jó ara.
2020. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt falun mèg mindig hallani ilyen kèrdèseket hogy "na ès gyerek lett vagy lány?" Egy öregasszony kèrdezte a másiktól a helyi nyugdijasklubban. Kb másfèl hónapja mesèltèk szüleim hogy ezt hallották. Erre anyám visszakèrdezett nekik hogy mè mi lett volna, kisnyúl? De csak szigorú mèrges nèzèseket kapott válaszul. Nemèrtem ennyi èsszel, ilyen felfogással hogy èlhet így főleg a mai világban.
2020. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Én azt tapasztalom, hogy a lányok manapság sokkal rosszabbak mint a fiúk, lehet ez is az oka
2020. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!