Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok apa a lánygyereknek miért...

Sok apa a lánygyereknek miért nem örül?

Figyelt kérdés

Van olyan aki szinte belebetegszik hogy nem fia született, a lányára úgy tekint mint valami kötelezően ellátandó dologra, de akár egész életében nem akar érzelmileg közel kerülni a saját lányához.


Nem beszélget vele, csak a kötelező anyagi dolgokkal ellátja mint ahogy a kutyának is enni kell adni. És ordítva elhajtja a lánya udvarlóit.


És ennyi a lányával a kapcsolata.


Hogy lehet ilyen apának lenni?



2020. márc. 28. 14:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
8%

Hát én is fiút szeretnék mert ha lányom lesz akkor reszkessenek az udvarlói 😃

Igazából egy lányt sokkal jobban féltenék mint egy fiút így szigorúbban venném a nevelését. Ha ezt követően a lányom mégis egy rossz értékrendű "khmmmm" lenne, azt a csalódást és szégyent nem tudnám elviselni.

2020. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
10%
És természetes úton is tudod befolyásolni az elsõét is. Csak nem tudom, hogy ez sokaknak miért nem világos, amikor magyar tudóshoz köthetõ a felfedezés? Az ilyenek miért vállalnak gyereket, amikor tisztában sincsenek alap dolgokkal?
2020. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
ENNYI BETEG EMBERT!
2020. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ma már nincs sok ilyen apa. Régen egy lány dolga a házimunka volt, nem tudta továbbvinni a gazdaságot, vagy a vállalkozást. Ma már bármit csinálhat egy nő is.
2020. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

Körülöttem mindenki odavan a lányáért... Nem találkoztam még olyan férfival, aki ne imádta volna a kislányát. (Vagy akár a kisfiát)

De lehet, hogy csak szerencsés környezetben mozgok...

2020. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%

Ha tippelnem kéne azért örül kevésbé:


1 nem viszi tovább a családinevet


2 a lányokat kevésbé tudja kezelni, és jobban féltené,egy fiúnak ugyanakkor több saját tapasztalatból szerzett tudást tudna átadni


3 ösztönös dolog, hisz a gyermekvállalás a génálományunk fenntartásának érdekében történik, és egy fiú potenciálisan sokkal több utódot tud nemzeni, mint egy nő.

Egy férfinek több mint száz gyermeke is lehet, igaz ezek nagyrészt zabigyerekek, egy nőnek.... hát nagyon magszimum 8.


Ez tudatt alatt az ösztönök szintjén meglehet pár emberben.

2020. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%
15:53 és ha a fiad lenne rossz értékrendű khm, azt nem zavarna? Nem arre valószínűleg még büszke is lennél, hogy igazi kan... Na te ugyanaz vagy mint a kérdező által említett apák. Buta szexista. 2020 van nem a középkor.
2020. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Életemben nem barbiztam...de ebből is látszik mennyire sekélyesen látják egyesek a világot és mennyire sivár sztereotip felfogásuk van. Szánalmas.
2020. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
Ja és a legtöbb apa a környezetemben imádja a lányát/lányait. Egyről tudok, aki nem tud velük mit kezdeni és leszarja őket, de ő primitív macsó.
2020. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert szűklátókörűek, korlátoltak, maradiak vagy buták. Hülyeség, hogy nem tud vele mit kezdeni, az én apukám is mindig tudott velem játszani, megvannak a közös témáink. Az ilyen ember, ha fia lenne sem törődne vele jobban, csak így van mire kenni, hogy miért nem érdekli.
2020. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!