Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak ha lefeksze...

Elmondjam anyámnak ha lefekszem a barátommal?

Figyelt kérdés
Anyámmal nagyon jó a kapcsolatom. Nem volt nagyon eddig semmi gondunk, mindig jól kijöttünk. Nagyon nyitott velem azt is elmesélte még régebben hogy ő 16 éves volt amikor elösször szexelt. Már régebben még amikor egész kicsi voltam felvilagositott szoval azzal nincs gond. A barátommal majdnem lefeküdtünk pár hete akkor voltunk 3 honapja együtt, de megálítottam mert nekem ez még korai. Gondolkodtam és megbeszéltük hogy várunk még egy pár hónapot. Egyszer a mamámmal telefonáltam és valahogy szóbajött hogy miért ne aluthatna nálam a barátom. Ő nagyon tiltakozott ellene hogy ezt nem engedheti meg nem is érti hogy anyukám miert engedte a szülinapjaimon hogy fiuk is ott aludjanak. Ez az egész nem komoly vitatkozás volt mert tudtuk hogy a fiu amugy sem aludhatna itt mert az ő anyja nagyon szigoru és nem engedné el. Szoval csak az volt a gond hogy nem értettem miért nem aludhatna itt és megkérdeztem az anyámat aki azt mondta hogy nem aludhatna itt mert ő még nem szeretné ha leszeküdnék a barátommal. Nem tudok most az anyámra hallgatni mert úgy érzem most elősször hogy ez az én döntésem. Nem fogok rossz döntést hozni mert a multkor is megállitottam a barátom, és addig nem fogom hagyni amíg nem vagyok felkészülve. Viszont most már ugy látom hogy közeledik az alkalom és nem tudom mit mondhatnék utánna anyámnak mert azt sem szeretném hogy ne tudjon róla mert ha késöbb tudja meg véletlen abbol nagyob baj lesz. És szeretek őszinte lenni az anyámmal de a multkori beszélgetésünk után nem vagyok biztos hogy jó ötlet lenne neki elmondani ha lefekszem a barátommal.

2020. márc. 30. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha rákérdez akk mondd el. Ha nem akk nem.Tok jó ám h nem féltek a vírustól 😂
2020. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha felmerült benned ez a kérdés, akkor a barátoddal se feküdj össze. Ez ugyanis azt jelenti, hogy lelkileg, pszichésen biztosan nem vagy felnőtt, márpedig a szex felnőtteknek szól.
2020. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
A korod ismeretében könnyebb lenne korrekt választ adni.
2020. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Van aki elmondja? Nálunk nem volt ilyen. Majd egyszer csak rákérdeztek es megtudták, de akkor már jó pár alkalmon túl voltam. Amúgy meg az első barátommal én 3 hónapot vartam, a másodiknál konkretan 1 napot, es az utóbbi kapcsolatom sokkal jobb lett. Szóval ez nem függ össze hogy mióta vagytok egyutt és amiatt korai lenne, ha szexelni akarsz es elmúltatok mar 16 akkor nyugodtan. Ugyse ezzel a sráccal fogod leélni az életed. Anyádnak ne mondd el, mondd hogy a baratnodnel alszol, es aludj a sracnal. Ennyi.
2020. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha azt mondja,hogy a barátnőjéhez megy; intézkednie kéne arról is, hogy a barátnő tudja, hogy "hivatalosan nála van".

Egyébként tényleg a korod ismeretében jobban lehetne választ adni.

Meg egyébként ez szerintem egy bizonyos kor után lényegtelen, hogy elmondod-e neki, hogy lefeküdtél a barátoddal, vagy sem. Mert a te dolgod. Az, hogy ő tudja -e , az akkoe már egy idő után tök másodlagos. Pl ha 18 elmúltál már akkor tuti. De egxyébként ez a másodlagos ez nem feltétlen legjobb szó, de szerintem így tudtam a legjobban kifejezni. Bocsi, ha kétszer küldi el, szakadozott, és megnyitottam újra új lapon.

2020. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem írt, 14 éves. Ebben az esetben én sem engednélek át a sráchoz.
2020. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha tényleg 14 éves vagy, akkor megakadályozni, megtiltani nem fogjuk tudni, sem mi, sem a szüleid, de nagyon nem jól teszed, amit tenni készülsz.

Fogalmad sincs mekkora a különbség a gyerekkori szex(egy 14 éves még bőven gyerek, hacsak nem cigány) és a testileg-lelkileg beérett szex között.

A következményekről már nem is beszélve!

2020. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
A barátod mennyi idős? Amúgy én sem repesnék az örömtől, hogy a 14 éves lányom nemi életet él, mert korainak gondolnám, viszont nagyon kiakadnék, ha nem mondaná el, hogy mire készülj. Lebeszélni nem beszélném le, csak még egyszer átfutnánk a védekezésen, és gondoskodnék róla, hogy legyen óvszer nála, plusz megkérném, hogy jól gondolja át, és csak akkor tegye meg ha teljesen biztos benne.
2020. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány
2020. márc. 30. 17:03
 10/20 A kérdező kommentje:
A barátom 15
2020. márc. 30. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!