Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kapok röhögőgörcsöt, ha...

Miért kapok röhögőgörcsöt, ha anyám leszid valamiért?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy akármilyen komoly dologért leszid, lecsesz az anyukám valamiért kibírhatatlan röhögőgörcsöm lesz. Nem bírok nem nevetni/röhögni.


Nagyon rossz érzés, mert sajnálom anyát, de sokszor ő is iccesnek találja ahogy elkezdek röhögni.


Szóval.. Mitől lehet? Ha a főnököm lecsesz, mert nem végeztem határidőre, akkor is kiröhögöm? Félek :/


2020. márc. 30. 18:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10-es. Aki direkt csinálja, azt ütheted nyugodtan ;-)


Ez az elfolytott feszültség (düh?) alatt mire gondoltok?

2020. márc. 30. 22:07
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Arra, hogy nem tudod kezelni az érzéseidet,nem is akarod! Szembe kell nézni és felvállalni a problémákat Ha figyelsz arra miért veszekszik veled anyukád és érdekel is, és talán még igaza is van,elgondolkodni kell rajta nem nevetni! Valószínűleg anyukád sem kezelte jól ezt a helyzetet, mert valamilyen formában tudott volna változtatni a viselkedéseden,hanem is egy pofonnal, bár lehet, hogy akkor megtanultad volna, hogy ne röhögd pofán anyukádat! A baj az, hogy nem tiszteled anyukádat eléggé, mert ha tisztelnéd nem bántanád őt ezzel a viselkedéssel! Olyan nincs, hogy nem tehetsz róla,ezen egyedül te tudsz változtatni ha akarsz!
2020. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Az elfojtott pontos "j"!
2020. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Menj el pszichológushoz, mert így nem fogsz megállni egy munkahelyen se, ha a konfliktusokat elröhincséled. Konfliktus lesz, te meg röhögsz. Kidobnak, aztán ha a következő helyen referenciát kérnek tőled, az sem lesz.
2020. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Én nekem is egy csomó ideig volt ilyen, nem csak tiniként. Nálam akkor jött elő, mikor kínosan éreztem magam. Elárulom a professzorok az egyetemen nem díjazzák, ha arra hogy nem tudod a választ vizsgán vigyorgással reagálsz. Szerencsére azóta valahogy elmúlt.
2020. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az "elfojtott" pontos "j"! Lepontozva 71%-ra!????????
2020. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Viselkedészavarod van. Nálam ezt addig játszották a fiaim, amíg fel nem képeltem őket, majd amikor jöttek vmi számukra fontos dologgal, én is csak röhögtem. Manapság divat idiótának lenni, arra hivatkozva, hogy gyerek, tinédzser, stb. Viszont az a tény, hogy gyerek vagy, nem jogosít fel arra, hogy idióta módon viselkedj. Vannak helyzetek, amikor igenis uralkodni kell magán az embernek, és ha anyukád nem tanít meg rá... lesz még részed kellemetlen meglepetésekben.
2020. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Biológiai oka lehet. Attisnak (tanulom magam) van egy jó videója a nevetésről benne van a válasz;) 10:20tól nézd, de amúgy végig is nézheted érdekes vidi:)
2020. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!