Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, mi a rosszabb...

Mit gondoltok, mi a rosszabb egy anyanak?

Figyelt kérdés

Latni felnoni a gyereket, viszont a gyerek szenved es nem akar elni, minden napja fos? ( korahoz kepest semmit nem tud felmutatni) Nincs jovokepe, nem is akar jovot es ezt hangoztatja is mindig mikor rakerdeznek, hogy milyen napja volt. Sot, ki is jelentette, tobbszor.


vagy


Szimplan ongyilkos lenne a gyereke? (Essunk ezen tul, igen rolam van szo. Van meg ket tesom, akik azert vittek valamire, sot. )

Ezen gondolkozok par napja. Szerintem, az sokkal rosszabb, ha naponta latja azt, hogy szenvedek, minden penzemet felelem.


2020. ápr. 1. 17:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
mi lenne, ha kezeltetnéd magad a pszichiátrián? mint 3. opció
2020. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem kapod össze magad és viselkedsz felnőtt módjára. Most ezt a kérdést is minek kellett kiírni?
2020. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a 140 kg-os, öngyilkosjelölt, aki pár napja felrohant a tetőre? Egy jó pszichiáter kellene neked, meg két nagy pofon.
2020. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A második a rosszabb, sokkal. Egy szülőnek elveszteni a gyermekét a legfájdalmasabb dolog az életében. Próbáld meg inkább összeszedni magad! Legyen jövőképed, célod, céljaid. Így, hogy magadba vagy fordulva és csak azon kattogsz, hogy milyen sz.r az életed, persze, hogy nem viszed semmire. Ha vinni akarod valamire, azért tenni kell!
2020. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én rokonom is öngyilkos lett ... az anyukajanak egy őszinte mosojya nincs ... hiába van meg két másik gyereke ... tönkre megy az élet ha meghal a gyereked ... szerintem Kapd össze magad :

Vagy gondolkozz el azon , hogy valóban megakarsz halni ?? Tudod mit jelent , hogy megszűnsz létezni örökké . Ezt szeretnéd ???

2020. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jelentkezz önkéntesnek koronavírus-ügyben. Átélhetnéd, hogy fontos vagy, sokan tisztelnének, akár hősnek is érezhetnéd magad.

Nosza, mi tart vissza?

2020. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyafogj mar konyorgom. Mint anya, bizton allitom h a a 2. a legrosszabb. Miert nem kersz segitseget??
2020. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azt szeretné, ha a családja is szenvedne.
2020. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%
Az a rosszabb,ha hallgatni kell a nyavalygását egy ilyen életképtelen nyomoréknak.
2020. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Na figyel nem tudom hány éves vagy lehet írtad valamelyik kommentbe nem olvastam, én 24 leszek e hónapban, mesélek neked az életemből pár dolgot aztán megvalaszolom a kérdésed. Egy alkoholista ember mellett éltem 12 éves koromig 3 testvérem van, csak anyum dolgozott és iskolaztatott minőnket, "apám" amit dolgozott itt ott el itta, soha de soha nem gondolt rá hogy mi talán nincs mit együnk, ágyba főbe verte édesanyámat és sajnos senki sem segített a rendőrség sem család sem, 16 évesen el kezdtem dolgozni ahogy a nagyobb testvéreim is már dolgoztak ennyi idősen suli mellett (én vagyok a legkisebb) aztán 18 évesen külföldön próbáltam szerencsét ami nem jött be.,majd tovább dolgoztam itt, 2 éve férjhez mentem és vanegy 1 éves lányom... Sokszor hidd el azért imádkoztam hogy reggel ne keljek fel, bárcsak meghalnek annyira kilátástalan volt a helyzetem, egy napon be mentem a fürdőbe egy késsel a kezemben, senki nem volt otthon, és úgy döntöttem véget vetek mindennek, a fájdalommal a folyamatosan visszatért remalmoknak, az emlékeknek, aztán becsuktam a szemem és anyukámat láttam ahogy még volt verve, ekkor döbbentem rá hogy mit is akarok én csinálni, miért is?? Az én anyám mennyi mindenen ment keresztül, mennyi fájdalmat érzet és nem adta fel! Hogy tehetném ezt az édesanyammal a tetvereimmel?? Mit érkeznének ha ezt tenném? Ezt érdemlik tőlem?... Szerintem abban amit le írtam benne volt a válaszom, ne legyél hülye.. gondolj arra mennyi ember szenved olyan betegségben ami fájdalmas is és mégis élni szeretne de nem teheti meg.. Gondolj arra hogy hány ember éhezik szomjas fázik mégis élni szeretne, ők nem tehetnek sajnos róla viszont te tehetsz ha akar mégsem teszel, ez GYÁVASÁG, INKÁBB FELADOD MINTHOGY KÜZDJ AZÉRT HOGY JOBB LEGYEN! Ha meg fogyassz egy tanácsot, szedd össze magad, ne sajnáld magad és ne sajnaltasd, bizonyítsd be magadnak hogy képes vagy fel állni tovább menni küzdeni, és egy nap hidd el büszke leszel magadra, hogy mennyire erős voltál, talán majd az idő elteltével te is segíteni tudsz valakinek lábra állni... Minden jót... ( utólag is elnézést a hibákért)
2020. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!