Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, mi a rosszabb...

Mit gondoltok, mi a rosszabb egy anyanak?

Figyelt kérdés

Latni felnoni a gyereket, viszont a gyerek szenved es nem akar elni, minden napja fos? ( korahoz kepest semmit nem tud felmutatni) Nincs jovokepe, nem is akar jovot es ezt hangoztatja is mindig mikor rakerdeznek, hogy milyen napja volt. Sot, ki is jelentette, tobbszor.


vagy


Szimplan ongyilkos lenne a gyereke? (Essunk ezen tul, igen rolam van szo. Van meg ket tesom, akik azert vittek valamire, sot. )

Ezen gondolkozok par napja. Szerintem, az sokkal rosszabb, ha naponta latja azt, hogy szenvedek, minden penzemet felelem.


2020. ápr. 1. 17:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

Az a legrosszabb, amit te csinálsz. Egyrészt élősködsz rajta, és kihasználod.

Közben sajnáltatod magad, mintha te lennél az áldozat.

Kínzod vele a családod, hogy öngyilkos leszel, csak hogy fájdalmat okozz.


Inkább szégyelld magad.

Az öngyilkossághoz nagy akaraterő és önfegyelem kell. Benned ezekből annyi nincs, hogy két hónapig kihagyd a vacsorát.

2020. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
csak az tehetetlen aki ezt elfogadja, hogy minden a világ hibája és nem az övé. Te tudsz változtatni a jövődön és az öngyilkosság csak kifogás az életben való küzdelemre. Akkor megértem ha valaki halálos beteg és fájdalmai vannak vagy ellenséges területen kerül fogságba és ezért akar meghalni. De te egészséges vagy és jobbá tehetnéd az életed,tehát a te mentséged az öngyilkosságra gyenge.
2020. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
16 éve halt meg a fiam. Nem öngyilkos lett, hanem súlyos betegséget nem tudta leküzdeni . Ne legyél öngyilkos, mert egy anyának a világ legnagyobb fájdalma, ha el kell temetnie a gyermekét. Az én fiam most idén lenne 34 éves...
2020. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%

Na! Egy újabb verzió, habár én inkább csak magamat írom le. Az az igazság, hogy én is meg akarok halni, mert egyszerűen tönkrement az életem, tönkrementek az álmaim, nem is ez a leglényegesebb, hanem az, hogy én nem mutatom a fájdalmaimat a világnak, hanem megjátszom a laza, vidám csávót és szerintem jól is csinálom, mert senki meg nem mondaná rólam, hogy valójában halálvágyam van, páran azt is képzelik, hogy aranyéletem van, sőt! Szerintem azok akik konkrétan tudják, hogy mik történtek velem, azok is azt hiszik, hogy túlléptem mindenen, de én titokban észrevétlenül "pusztítom" magam, hogy ha sikerül meghalnom, senki ne is sejtse, hogy öngyilkosság volt.


28/F

2020. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
És olyan opció nincsen, hogy nem kínzod meg sehogy szerencsétlen anyádat? Brühühü.
2020. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én most olyat írok, amit nem hogy nullára fogtok pontozni, de mínuszba, mert vannak dogmák, és van, amit szóba se lehet hozni.

Itt sír ezer kistini, hogy az apja ilyen köcsög, az anyja olyan tirpák, a tesója egy nyomoronc, ő meg utálja az egész családját. Ugyanők hiszik azt, hogy az anyai szeretet múlhatatlan és örök, ha módszeresen teszi tönkre az anyja minden napját, az egész életét pokollá teszi, aztán a fejére tojik, anyuci akkor is ájultan imádja. Ugyanaz az anya, akit ő teljes szívéből gyűlöl.

Komolyan???

Igenis el lehet oda jutni anyaként, hogy nem tudod már szeretni a saját véred, és megkönnyebbülsz, mikor végre meghal. Lesz némi bűntudat, fel kell tudni dolgozni, de nem fog élete végéig szenvedni.

Csak úgy mondom... az is csúnya, mikor a gyerek írja azt a szülőre, hogy alig várja, hogy meghaljon, és megszabaduljon tőle. De van ilyen. Azt a legtöbben még is értik, hogy 5-10 év kínszenvedés utàn így érez. Azt hiszitek, hogy 5-10-25 év szenvedés után egy anya nem érzi ugyanezt? Soha, egy percre se? Ugyanúgy fogja szeretni?

Vicc.

2020. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

26 -szerintem igen, ugyanúgy szereti... hacsak nem züllött alkoholista, drogos szar, hanem igazi anya. Az anyai szeretet, ami nem múlik el. Soha.

Főleg nem a kérdező esetében, akiből "nem lett senki" "aki kevesebbnek érzi magát a testvérénél" - azért a gyereke. Ezek nem számítanak.

2020. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Savlekotő ***** válasza:
100%
Te csak meg akarod őt szívatni... Rémesen gusztustalan.
2020. máj. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
"26 -szerintem igen, ugyanúgy szereti... hacsak nem züllött alkoholista, drogos szar, hanem igazi anya. Az anyai szeretet, ami nem múlik el. Soha." Álszent duma, ezzel nyugtatgatja magát a szemetebbje, , hogy minden mocsokságot megcsinálhat, élősködhet, kihasználhatja a szülőt, de annak akkor is kötelessége ész nélkül imádni őt... Hát nem. El lehet játszani a szülő szeretettét, és nem köteles agyatlanként imádni a gyerekét senki. A kérdező meg szimplán bántani akarja az anyját, meg játszani az áldozatot. Szánalmas. Önsorsrontó, de saját hitványsága miatt büntetni akarja az anyját. Nem tudom sajnálni az ilyen semmitérő, hitvány embereket, bárhová is jussanak. A SZÜLEIKET sajnálom .
2020. máj. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!