Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Főleg anyukák véleménye...

Főleg anyukák véleménye érdekelne! Szerintetek beszélhetek anyával erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Kb egy éve van barátom, vele vesztettem el, eddig minden szuper volt a kapcsolatunkban. Anya ezekről tudott is, mármint ismeri a barátom, tudja mióta vagyunk együtt hogy vele vesztettem el, hogy kb mikor, ő vitt el dokihoz. De úgy igazán nem beszélgettem vele ilyesmi témákról. Vagyis felvilágosított, és kb a szexről annyit is beszéltünk. Meg hogy elvesztettem és hogy esetleg az orvos dologban segítsen. Viszont most elég nehéz helyzetben vagyok, problémákba ütköztem, kavarog bennem minden érzés, és nem igazán tudom a megoldást. Arra gondoltam beszénék róla anyával mert nyilván ő is volt fiatal vele is volt ilyen és csak tud tanácsot adni....

Ti hogy fogadnátok ha lyennel jönne a lányotok? Előre is köszönöm



2020. ápr. 3. 16:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem beszéld meg anyukáddal. Ha ilyen viszonyban lettem volna vele, mint te, én kikértem volna a véleményét. Sajnos az én anyám negyedennyire se volt megértő.


Ilyenkor sajnálom, hogy fiaim vannak. De majd nekik azt tanítom, hogy ne hozzanak olyan helyzetbe egy lányt, mint a pasid téged, mert ez a nyomasztás szerintem nem korrekt.

2020. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 komis1 ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok anyuka, azért reagálok. Pasiként.

Talán pont jó módját találtad meg a probléma kielemzésének. Egy ilyen nyilvános fórumon sok véleménnyel találkozhatsz, de mindezt anonim módon, a kiléted feltárása nélkül. Ettòl még megkérdezheted anyukádat, de ha a konkrét dolgot még itt, anonim módon se mered

elárulni...

Nagy valószínűséggel análról van szó, esetleg többes szexròl. Ha nem szeretnéd, mert már próbáltál ilyesmit és nem tetszett, vagy egyszerűen csak undorítónak, esetleg fájdalmasnak találod, akkor nyugodtan mondj nemet. Persze, te már mondtad a nemet, csak ő tovább erősködik. Ha nem hajlandó elfogadni ezt, az azt jelenti, hogy nem szeret. Ha valakit igazán szeretek, nem akarom olyasmire rávenni amitòl fél, ami neki fájdalmat okoz. Pl. nem fogom arra kényszeríteni, hogy egy gumikötélen ugorjon le egy hídról, ha irtózik tőle.

Összességében: rosszabbul fogod magad érezni, ha megteszed, amit nagyon nem szeretnél, mjntha nem tennéd meg és emiatt szétmentek. Hidd el, szexre bármikor találsz pasit, szerelmes viszont csak olyanba légy, aki megérdemli.

2020. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Idősebbként nálad - hozzád képest későn vesztettem el anno -, de volt ilyen élményem. Az akkori barátomnak mániája volt az anál. Nagyjából minden elhangzott, amit itt az első oldalon felsoroltak a tipik pasikák: honnan tudhatom, ha sose próbáltam, mi vesztenivaló van vele, ha szeretném akkor élvezném, stb.

Én akkor első pasis kis naivaként úgy voltam vele, hogy nem akarom, de a kedvéért megteszem, mert persze, örömet akarok szerezni.

Belekezdtünk, baromira fájt, kicsit se élveztem, nem tudtam ellazulni. Valahol útközben elunta, félbehagytuk, és baromira összevesztünk, mondván én nem bízom benne, ha bíznék ellazulnék (merugye az pont úgy megy), és különben is, minek csinálom, ha ennyire nem akarom. Mikor közöltem, hogy mert ő kérte, még ő volt megsértődve. :D


Szóval csak azért mesélem el ezt, hogy lásd, jó vége tutira nem lesz. Ha erőltet valamit, amit te nem akarsz, akkor mellé még baromira önző is. Ne hagyd magad!


Azóta már felnőttként: én örülnék, ha a lányom megbízna bennem annyira, hogy beavat. De csak azt tudnám mondani, ami itt elhangzott: soha, senki kedvéért ne tegyél meg olyat, amit nem szeretnél, és ne hagyd, hogy butánák, gyávának, gyerekesnek állítson be bárki azért, amit nem akarsz. Tanuld meg ismerni és szeretni a tested, tudd, hogy neked mi a jó!

2020. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátod szeret,nem erőltet rád olyat amit nem szeretnél.

Egy szexuális,vagy bármilyen kapcsolatban nem kötelező semmit megtenned amit nem akarsz . Ha téged nem érdekel,undorít,rossz érzésed van az adott dologgal kapcsolatban,mondj nemet !!

Hozzáteszem,ez természetesen férfiakra is ugyanúgy vonatkozik. Tiszteletben kell tartani a másik döntéseit. Ha ő nem tisztel téged ,akkor rakd lapátra,van helyette ezer másik ..

2020. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Egy igazi férfi sosem fog arra erőltetni, amit nem akarsz. :)
2020. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!