Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mennyire kényes téma...

Nektek mennyire kényes téma ez, megkérdeznétek a gyereketektől a szexualitását?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom a fiammal, de nem tudom ezt attól még csak úgy megkérdezni, mintha azt kérdezném milyen az idő. Rosszul is elsülhet. Már ha egyáltalán van szexualitása, mert ebben sem vagyok biztos.

19 éves még technikusira jár (vagy valami olyasmi, mivel a gyakorlatai kiesnek a távoktatás miatt), viszont amióta serdült sosem vettünk észre rajta semmit, vagy csak nagyon jól titkolta. Sosem volt arra nyom hogy maszturbált volna. Az ajtaja mindig nyitva volt (nem azért mert megparancsoltam, szereti ha járt a levegő), se zsepik, se olyan hangok (vékonyak a falak) mintha a kb 5 év alatt neki ez kiesett volna. Ti rákérdeznétek ezekre? A melegség csak azért jött fel, mert főleg lányokat mutatott be, mint barátok, ha pedig megkérdeztük hogy valamelyikkel alakult-e valami kiakadt, hogy neki ők csak barátok, ne gondoljuk túl.



2020. ápr. 4. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem kellene ilyet kérdezni tőle.


33N

2020. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel elkéstél. Már kialakult a szexuális identitása. Nem mellesleg ha eddig nem volt téma köztetek a szexualitás, akkor már ne is hozd fel. Majd ő felhozza, ha akarja.
2020. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Meg ne kérdezd tőle!! Kimondottam megalázó. A másik meg az, hogy egy fiú azért arra ügyel, hogy az anyja ne vegyen észre ilyen "nyomokat" ("zsepik, hangok"). Szerintem csak félénkebb, vagy visszahúzódóbb a kelleténél. Majd kialakul az, nem kell erőltetni.
2020. ápr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyet kérdezni tőle. Majd beavat, ha úgy gondolja. Ja, és a melegek is recskáznak.
2020. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Sose értettem, hogy lehet úgy gyereket nevelni, hogy nem kerül elő a szex téma kb 10-12 éves korban? Ki mesél erről, ki tanítja meg mi a jó és rossz ebben a témában, ha nem a szülei?
2020. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem kínosan érintene ha valaki ezzel a témával jönne.

Szerintem ez mindenkinek a magánügye. Ő se kérdezi meg szerintem, hogy a pároddal mikor mit és mennyit csináljátok, vagy te ha egyedül vagy otthon, akkor mit csinálsz.

2020. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég körültekintő akkor megoldja a maszturbációt észrevétlenül.

Vagy a nap 24 órájában a hét minden napján figyeltétek mit csinál?

A gyerek hamarabb észreveszi/meghallja a szüleit szexelni mintsem ők a gyereket maszturbálni.

2020. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Fura hogy 19 évesen kellemetlen neki arról beszélni hogy van-e barátnője vagy nincs. A szex-ről pedig biztos nem az anyjával fog beszélni. Az nagyon kellemetlen lenne. Neki te az anyja vagy. Az ilyesmit egy fiú egyszerűen nem az anyukájával beszéli meg.
2020. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én nem kérdezném meg.

Mondjuk azért, mert ha hetero, akkor nincs mit kérdezni, vagy ha más (meleg, bi, aszex) azt csak elmondaná...

2020. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Derwer ***** válasza:

Nekem se volt barátnő jelöltem se 19 évesen, se 25 évesen. Mindig elütöttem a dolgot azzal, hogy nem keresem én a bajd, majd megtalál.


32 éves vagyok, házas és a fiamat tologatom épp a Babakocsiban.

Teljesen átlagos vagyok, csak kimaradt a csajozós időszak. (amiről persze lehet elmélkedni, de az más dolog)

Ne bolygasd, kínos lenne csak.

2020. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!