Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mennyire kényes téma...

Nektek mennyire kényes téma ez, megkérdeznétek a gyereketektől a szexualitását?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom a fiammal, de nem tudom ezt attól még csak úgy megkérdezni, mintha azt kérdezném milyen az idő. Rosszul is elsülhet. Már ha egyáltalán van szexualitása, mert ebben sem vagyok biztos.

19 éves még technikusira jár (vagy valami olyasmi, mivel a gyakorlatai kiesnek a távoktatás miatt), viszont amióta serdült sosem vettünk észre rajta semmit, vagy csak nagyon jól titkolta. Sosem volt arra nyom hogy maszturbált volna. Az ajtaja mindig nyitva volt (nem azért mert megparancsoltam, szereti ha járt a levegő), se zsepik, se olyan hangok (vékonyak a falak) mintha a kb 5 év alatt neki ez kiesett volna. Ti rákérdeznétek ezekre? A melegség csak azért jött fel, mert főleg lányokat mutatott be, mint barátok, ha pedig megkérdeztük hogy valamelyikkel alakult-e valami kiakadt, hogy neki ők csak barátok, ne gondoljuk túl.



2020. ápr. 4. 19:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem az, mert a gyereket úgy kell nevelni kiskorától kezdve, hogy ne legyenek tabu témák előtte, és bármiről megmerjen kérdezni. Akiknél kellemetlen azok ilyen formán rosszul nevelték a gyereküket, mert a szexualitásnak ugyanolyan témának kellene lennie mint a gyilkosság vagy a betegségek megbeszélése a gyerekkel. De mindenki úgy neveli a gyerekét ahogy akarja.
2020. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nekem 19 évesen az nagyon gáz lenne, kellemetlenül érezném magam. Anyámat nagyon szeretem, tényleg sok mindent megbeszélünk, de én minden téren igyekszek önállósodni és ebben a korban már eléggé magánügynek érzem az egészet. Az meg szintén elég nyomasztó lenne, ha anyám az után kutatna, hogy recskázok-e vagy sem. Szerintem ne foglalkozz vele, fiatal felnőtt már. Nekem is van pár lány akivel jóba vagyok de semmi több. Heteroként mondom ezt, ha mégis meleg lenne (aminek nem feltétlenül vannak külső jelei) akkor sincs vele probléma, attól még ugyanaz az ember és egy teljesen magánügy kivel bújik ágyba, igyekezz megérteni, hogy ez természetes, bár ennyiből én ezt még nagyon nem szűrném le. Anyámmal sosem beszéltünk ilyenekről szóval én ezt elég kellemetlennek fognám fel, kb mintha az utcán rákérdeznék egy embernél, hogy kivel milyen gyakran csinálja, milyen pózokban. Szerintem sok. Nyugi.
2020. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!