Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellenne tennem? Rosszul...

Mit kellenne tennem? Rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, itthon vagyunk 4 en mióta bezárt az ovi. Mindent fertőtlenítek amit a boltból haza hozzunk. Nem megyünk a nagyszülőkhöz. Páromnak van egy fia 8 éves, a szülei gyárban dolgoznak mármit az anyukája és a nevelő apja, sok kontaktjuk van, eddig nem jött ide, nekem már 5 napja nehézlégzésem van a stressztől, alig alszom. Vasárnap ide akarják hozzni, én nem akarom hogy bárki bejöjjön a házunkba a vírus miatt, most én vagyok a szar. Párom megért és nem akarja , hogy bármi bajom legyen, de rosszul is érzem magam ez miatt. Mi a véleményetek?

2020. ápr. 10. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Valamilyen szinten érthető ha te amúgy is ilyen típus vagy , viszont szerintem nagyon sok bajt kreálnál a családban ha nem engednéd hogy a fia oda jöjjön. Gyógyszert szedsz?
2020. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne érezd rosszul magad emiatt, hozzánk se jön senki, pedig fiatalok vagyunk, még a párom kislánya se, ő is megértette hogy otthon kell maradni, sőt az anyja még örül is neki. Párom családja kicsit ki volt akadva hogy Húsvét meg hozzájuk se megyünk meg a gyereknek is vettek ajándékot, de megmagyaráztuk hogy attól hogy más ennyire félvállról veszi nekünk nem muszáj betegnek lenni mások hülyeségei miatt, szóval megértették
2020. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem szedek már, de félek megint pánik rohamom lesz. Páeom támogat, ő úgy látja jónak, hogy itthon biztonságban kell éreznem magam. És ezért mindent meg is tesz.
2020. ápr. 10. 09:38
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Oke, pánikbeteg vagy. Akkor? Van okod ra hogy félj a vírustól? Beteg vagy? A gyermekeitek betegek? Szerintem arra az egy napra hadd jojjon, vegyél fel maszkot, gumi kesztyut, utána fertőtleníts, a te gyerekeiddel nem játszhat. Voila, probléma megoldva. Te meg vegyel be gyógyszert mert itt egyedül te vagy beteg.
2020. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt írod, kérdező, hogy a párod támogat és mindent megtesz, akkor mi a probléma? Nyilván nem fogja most elhozni a fiát hozzátok. A párod exe pedig nem kényszerítheti oda a gyereket, ha ti nem akarjátok.
2020. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
#4es pont sajnos az ilyen idióta gondolkodás miatt terjed a vírus! Honnan tudod hogy nem vagy beteg pl te? Az elmúlt egy hónapban nem találkoztál senkivel? Nem mozdultál ki boltba se? Mert ha csak egy emberrel kontaktoltàl vagy voltál kint te is lehetsz beteg. 80% tünetmentes, de fertőz! Nem a semmiért mondják hogy mindenki maradjon otthon! A gyerek is maradjon otthon az anyjával, nem fog belehalni
2020. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ez a baj, hogy annyival abba hagyta, hogy este ide hozza a kapuba és ha nem engedjük be akkor az utcán marad. Nem éri el párom.
2020. ápr. 10. 10:37
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Írjon neki egy smst hogy ne hozza, mert nem mehet be hozzátok! Nem hiszem hogy képes lenne a gyereket kitenni az utcán
2020. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
Ha máshogy nem megy meg hívjátok fel a gyámügyet vagy a rendőrséget hogy mit lehet tenni
2020. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonymousreview60 ***** válasza:
33%
A gyereknek most az anyjánál kell maradnia, kivéve, ha az anyja képtelen ellátni. Most még a láthatást sem szabadna/illene fizikai találkozókkal lebonyolítani.
2020. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!